Akcesoria do urządzeń kuchennych
Do koszyka

Invest Szatkownica S-86

ID produktu: 938268
Zobacz produkty podobne
(1)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Rodzaj: Do maszynek do mięsa
Opis
Specyfikacja
Opinie (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Szatkownica to bardzo praktyczna i prosta w obsłudze przystawka do maszynek do mielenia. Wyposażenie szatkownicy zdecydowanie wzbogaca funkcjonalność maszynki do mielenia - umożliwia szybkie ucieranie ziemniaków, przygotowywanie surówek, tarcie sera oraz szatkowanie na plastry i wiórki.

Pasuje do maszynek firmy ZELMER: 586, 686, 886 i 986

Wyposażona jest w cztery tarki:
 
-do przecierania ziemniaków na placki,
-do wiórek grubych,
-do wiórek cienkich,
-do plastrów.

Specyfikacja

Rodzaj
Do maszynek do mięsa
Współpracuje z produktem
Zelmer 586
Zelmer 686
Zelmer 886
Zelmer 986

Opinie (1)

(1)
4/5
(1)
100% osób poleca
ten produkt
5
0%
4
100%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobry zakup ,pasuje do starego zelmera
  • ZALETY:
  • + Cena
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (1)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Gembird PP12-1M/O, Colorovo CRH-64X-BK, Alpine UTE-81R, Datalogic Kabel RS232 prosty do czytników Datalogic 2.0 m (90G000008), Allied Telesis AT-FS202-60, DJI DJI DJI Ronin Dual 15mm Rod Support (DJI000248), A4 Tech Bloody B188 (A4TKLA45414), Scholl Velvet Smooth Pilnik elektroniczny do stóp z kryształkami diamentu różowy 1szt, Trevi DAB 792R niebieski, MicroConnect Patchcord światłowdowy, LC/UPC-ST/UPC, 62.5/125 OM1, 7m (FIB410007), GreenGo Nakładka Żel do Samsung J710 Galaxy J7 2016 biała (GSM018857), AOC AG272FCX, Manhattan USB 2.0 1m A-Męski /A-Żeński (308519), CHABA LEGOWISKO OWALNE Z PODUCH.LUX CZEKOLAD.SOWA 6, Cooler Master MasterWatt 550W (MPX-5501-AMAAB-EU), Leitz A4 TURKUSOWY (30010051), PetMate Filtry Do Cleanstep, SPIGEN SGP Slim Armor Galaxy S9+ Black, HP Omen 17-an114nw (5KT53EA) 16 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 256 GB SSD/ Windows 10 Pro PL