
inSPORTline Obciążenie gumowane płyta 25 kg (10381)
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Obciążenie gumowane inSPORTline ze średnicą otworu 50 mm. Płyta składa się z 2 części - stalowego środka oraz elastycznej krawędzi z gumy, odpornej na uderzenia. Dysk może być używany do obciążenia sztangi, a także osobno do wzmocnienia ciała (ramiona, tułów, nogi). Dzięki wysokiej jakości wykonania, wysokiej odporności na uszkodzenia i atrakcyjnemu designowi, jest doceniane przez ciężarowców oraz inne osoby ćwiczące regularnie.
Opis techniczny:
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00