
Hape Mobilny domek drewniany dla lalek do zabawy Sara
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Drewniany domek dla lalek Sara składa się z 14 elementów, w tym mebli i lalek. Otwiera się go na pół i dzięki temu uzyskujemy większą przestrzeń do zabawy.
Domek Sara od Small Foot Design jest drewniany i bardzo trwały. Domek może stać się impulsem dla dzieci do rozwijania zdolności manualnych i umiejętności posługiwania się wyobraźnią.
Mobilny domek dla lalek został wyposażony w otwór na dachu, przymocowuje się do niego rączkę. Dzięki temu dziecko będzie mogło go przenosić z dużą łatwością w dowolne miejsce, a dodatkowo ułatwia to zabawę w większym gronie i jeszcze większe czerpanie przyjemności z walorów mobilnego domku.
Podstawowe korzyści: Ta zabawka pomaga rozwijać zdolności manualne, a dodatkowo jest spełnieniem marzeń każdej dziewczynki.
Dane techniczne: Wymiary: domek zamknięty 31 x 27 x 26 cm, domek otwarty 61 x 14 x 26 cm Wiek: 3+
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00