Grają i wyglądają całkiem przyjemnie, ale to chyba ich jedyne zalety.
Wady:
- cicho brzęczą gdy nie są "włączone" (w nocy zauważalne)
- zaczynają bzyczeć (jak irytujący komar) gdy się je włączy
- nie pamiętają ustawienia podświetlania (nie da się na stałe tego wyłączyć)
- pilot na podczerwień i trzeba celować w głośnik (łudziłem się, że będzie bluetooth skoro jest obsługiwane)
- miganie światełek tylko w bardzo wąskim zakresie niskich tonów (jak dla mnie na szczęście rzadko migają)
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy