Głośniki komputerowe Modecom Eclipse 180 (G-F-HF180-ECLIPSE180)
ID produktu: 1454758
Zestaw typu 2.0
Odtwarzaj muzykę bezprzewodowo
Pilot do zdalnego sterowania
Wejście RCA
Wejście optyczne
MODECOM Eclipse 180
Wzmacniacze klasy D
KLUCZOWE CECHY:
• Moc 2 x 90 W
• Wzmacniacz Intersel D2 DAE4 DSP
• Głośnik średnio-niskotonowy 6.25”
• Głośniki tonów wysokich 1.4”
• Pasmo przenoszenia 35Hz-22kHZ
• Moduł Bluetooth 4.0 Apt-X™
• NFC
• Regulacja tonów niskich i wysokich
• Pilot zdalnego sterowania
• Gniazdo optyczne
• Gniazdo RCA
• Wymiary 357 x 240 x 220 mm
• Waga jednej kolumny 5.6 kg
• Matowe wykończenie
Wyróżnione przez eksperta
  • Komunikacja Bluetooth Bluetooth
  • Moc zestawu RMS 180 W
  • Pilot bezprzewodowe
  • Typ zestawu 2.0
  • Wyjście słuchawkowe Nie
Produkt
MarkaModecom
Kod producentaG-F-HF180-ECLIPSE180
EAN5901885247472
Informacje podstawowe
Element kolorystycznyczarne
Typ zestawu
Waga5.6 kg
Specyfikacja
Moc zestawu RMS180 W
Moc subwoofera RMSNie dotyczy
Min. pasmo przenoszenia35 Hz
Max. pasmo przenoszenia22000 Hz
Nie
Pilot
Nie
1
Bluetooth
5/5
ocena produktu 5/5 gwiazdki
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%