
Fotel Endorfy Scrim RD (EY8A002) czerwony
ocena produktu 5/5 gwiazdki
(1)
Zapewnij sobie wygodę podczas każdej rozgrywki. Ten fotel gamingowy zaprojektowano z myślą o intensywnym i długotrwałym użytkowaniu, dzięki czemu świetnie sprawdzi się nie tylko podczas gry, ale też w trakcie pracy przy komputerze. Wysokie oparcie zagwarantuje odpowiednie podparcie dla pleców, a podłokietniki pozwolą na komfortowe oparcie łokci i przedramion, co zminimalizuje napięcie mięśni i pozwoli na jeszcze wygodniejszą rozgrywkę.

Regulowane podłokietniki można dopasować do własnych upodobań i warunków anatomicznych, dzięki czemu fotel zapewni maksymalny komfort podczas gry i pracy przy komputerze. Podłokietniki z regulacją są ergonomiczne i zaprojektowane z myślą o intensywnym oraz długotrwałym użytkowaniu.

Miękkie i amortyzujące obicie z pianki zapewni maksymalny komfort podczas przedłużającej się rozgrywki. Pianka jest wyjątkowo wygodna, ale również trwała i estetyczna, przez co doskonale wpisuje się w estetykę gamingową.
Obicie fotela wykonano z łączonych materiałów dla jeszcze lepszego efektu. Część tekstylna zapewnia optymalną cyrkulację powietrza i najwyższy komfort użytkowania nawet podczas letnich upałów. Elementy obicia, które wykonano ze skóry ekologicznej są gładsze, łatwe w czyszczeniu i niezwykle efektowne.
Obicie ze skóry ekologicznej zapewnia bardzo dużą wytrzymałość fotela na przetarcia, jak również zapewnia wysoki komfort użytkowania. Skóra ekologiczna jest przyjemna w dotyku, a jednocześnie jest również bardzo trwała i nie wymaga skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych.
Maksymalne obciążenie tego fotela wynosi 120 kg, dzięki czemu fotel łączy w sobie wysoką wytrzymałość, solidne wykonanie i stosunkowo lekką konstrukcję. Będzie świetnym wyborem do codziennego użytkowania dla osób o wadze do 120 kg.


ENDORFY Scrim RD mógłby wygrać konkurs piękności dla designerskich mebli i do tego zasługuje na medal za wygodę. Zaprojektowaliśmy go tak, żeby otulał ciało jak profesjonalny fizjoterapeuta i masażysta w jednym. Ma szerokie siedzisko i wysokie profilowane oparcie z poduszkami z pianki memory foam, które stabilizują odcinek szyjny i lędźwiowy. Do tego możesz wyregulować praktycznie każdy element fotela – ustawisz kąt nachylenia oparcia (od 90⁰ do 150⁰), siedzisko (góra-dół) i podłokietniki (góradół, równolegle prawo-lewo, przód-tył i wokół własnej osi). Całość trzyma się na najwyższej klasy siłowniku z udźwigiem do 120 kg obciążenia ruchomego.

Scrim RD jest jak najlepszy fotel w mieście – wygodny i ładny jak z okładki pisma o designie. Kiedy raz w nim usiądziesz, nie ruszysz się nigdzie przez wiele godzin. Nam zdarzyło się nawet w nim zasnąć i dlatego na czas przedłużających się spotkań przesiadamy się na drewniane krzesło. Po prostu nie wszystkim pasuje nasze głośne chrapanie. To zasługa szerokiego siedziska i wysokiego oparcia z tłoczonej na zimno pianki, która nie odkształca się nawet po miesiącach użytkowania. W pakiecie masz też dwie profilowane poduszki z memory foam, które elegancko stabilizują kręgosłup w strategicznych miejscach – odcinku szyjnym i lędźwiowym. Dostosowaliśmy je do osób o wzroście między 1,70 a 1,95 m.

Kiedy spędzasz połowę życia przy komputerze to wiesz, ile złego może zrobić z kręgosłupem niewygodny fotel. Właśnie dlatego dopilnowaliśmy, żeby Scrim RD dostrajał się do Ciebie we wszystkich strategicznych miejscach. Z tego powodu dajemy Ci opcję wyregulowania każdego elementu fotela. Możesz zmienić wysokość siedziska (450-490 mm), ustawić podłokietniki (góra-dół, równolegle prawo-lewo, przód-tył i wokół własnej osi) oraz kąt nachylenia oparcia (od 90⁰ do 150⁰). Scrim RD jest też wyposażony w mechanizm multilock. W praktyce to znaczy, że możesz wybrać jeden z pięciu kątów pochylenia siedziska – lub całkowicie go odblokować. Multilock elegancko współgra z szerokim zakresem regulacji oparcia, więc możesz rozłożyć się przed kompem w najwygodniejszej dla Ciebie pozycji. Całość trzyma się na najwyższej – czwartej – klasy siłowniku do 120 kg obciążenia dynamicznego i 150 kg statycznego. A dla Twojej wygody po bokach oparcia jest magnetyczna nakładka maskująca.

Scrim RD to fotel na lata (zwłaszcza na lato). Obiliśmy go dwoma rodzajami wytrzymałej tkaniny – skórą ekologiczną po bokach i oddychającym materiałem, który zapewnia cyrkulację powietrza na siedzisku i oparciu. Możesz przesiedzieć w nim długie godziny bez stresu, że zgrzejesz się jak pecet po całej nocy tłuczenia w grę na najwyższych ustawieniach. Latem. Bez klimatyzacji w pokoju.

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu