
Fellowes Pulsar+ 300 (5627601)
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Bindownice Grzebieniowe idealnie sprawdzą się w małym oraz średnim biurze, a także w domu. Służą do oprawiania stosu dokumentów przy pomocy plastikowych grzbietów. Urządzenia te pozwalają szybko oraz estetycznie oprawić nasz wymarzony zeszyt, album, bądź kalendarz.

Miarka wyboru grzbietu to mały detal, który znacznie ułatwi Ci pracę. Wystarczy, że przyłożysz zbiór kartek do z bindowania we wskazane na urządzeniu miejsce i odczytasz wartość, jakich rozmiarów grzbiet jest Ci potrzebny. Od teraz wybór oprawki nie będzie już stanowił dla Ciebie żadnego problemu, a Twoje dokumenty już zawsze będą wyglądać idealnie.
Pulsar+ 300 wyposażona jest w duża dźwignia ułatwia proces dziurkowania, zmniejsza siłę nacisku potrzebną do przedziurkowania dużej ilości kartek. Jednorazowo dziurkuje do 20 kartek A4 (80 g), może oprawiać dokumenty o grubości do 300 arkuszy, a maksymalna średnica grzbietu wynosi 38 mm. Wyśrodkowanie za pomocą suwaka umożliwia dokładne ustawienie linii dziurkowania. Na start zestawie dodano pakiet na 10 opraw.


Sfinansuj wszystko w Ratach dla Firm w 7 minut!
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

