
Eaton Wkład do ogranicznika SPPVRT12-06 Typ T1+T2 tor +/-/PE, SPPVRT12-06-INSERT, EP-501954
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Wkład do ogranicznika SPPVRT12-06-INSERT od firmy Eaton to niezawodny moduł ochrony przed przepięciami, zaprojektowany specjalnie dla systemów fotowoltaicznych. Dzięki nowoczesnym technologiom, ten produkt skutecznie chroni instalacje przed szkodliwymi przepięciami, co przekłada się na dłuższą żywotność urządzeń oraz ich bezawaryjne działanie.
Wkład SPPVRT12-06-INSERT stanowi doskonałe rozwiązanie dla różnorodnych systemów fotowoltaicznych, oferując optymalną ochronę przed przepięciami. Dzięki swojej uniwersalności, może być stosowany w wielu konfiguracjach, co czyni go wszechstronnym elementem w każdej instalacji PV.
Wkład charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami, co ułatwia jego instalację w ograniczonej przestrzeni. Jego długość i wysokość wynoszą 45 mm, a szerokość 18 mm, co sprawia, że jest to produkt łatwy do zamontowania w różnych systemach.
Wkład SPPVRT12-06-INSERT waży jedynie 0,052 kg, co czyni go lekkim i wygodnym w obsłudze. Produkt posiada certyfikaty CE, co potwierdza jego wysoką jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania.
Moduł ochrony przeciwprzepięciowej Eaton SPPVRT12-06-INSERT skutecznie zabezpiecza instalacje fotowoltaiczne przed przepięciami, które mogą być spowodowane zarówno przez wyładowania atmosferyczne, jak i przez nagłe zmiany w obciążeniu sieci. Dzięki temu użytkownicy mogą być pewni, że ich systemy są odpowiednio chronione.
Produkt jest zgodny z normami RoHS, co oznacza, że nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia.

Pliki do pobrania:
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00