
DA365 ZAOKRĄGLACZ ROGÓW DOKUMENTÓW Z LAMINATORÓW BIAŁY
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Zaokrąglacz rogów dokumentów laminowanych Aptel APT_DA365 to znakomite rozwiązanie dla każdego biura i firmy, które pragną nadać swoim dokumentom estetyczny wygląd. Dzięki temu urządzeniu, każdy dokument zyska eleganckie, zaokrąglone krawędzie, co nie tylko poprawia jego wygląd, ale także zwiększa trwałość.

Ten kompaktowy obcinak rogów jest idealny do biura, gdzie przestrzeń jest na wagę złota. Jego niewielkie wymiary (5,5 cm x 6 cm x 2,1 cm) sprawiają, że można go łatwo przechowywać w szufladzie lub zabrać ze sobą w podróż. Dzięki prostemu designowi, to narzędzie łączy wygodę z funkcjonalnością.

Zaokrąglacz DA365 wyposażony jest w wysokiej jakości stalowe ostrze, które zapewnia precyzyjne cięcie rogów papieru o promieniu 4 mm. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się gładkimi krawędziami bez poszarpanych brzegów, co jest szczególnie istotne w przypadku dokumentów prezentacyjnych.

Obsługa urządzenia jest niezwykle prosta. Wystarczy wcisnąć róg papieru do środka i nacisnąć przycisk, co czyni DA365 idealnym narzędziem dla każdego, kto ceni sobie efektywność i szybkość pracy. Dzięki temu, zaokrąglanie rogów staje się przyjemnością, a nie uciążliwym zadaniem.
Zaokrąglacz rogów DA365 został wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym plastiku PP oraz stali nierdzewnej. Takie połączenie zapewnia trwałość i niezawodność, co jest kluczowe w intensywnym użytkowaniu biurowym.
Produkt dostępny jest w eleganckim czarnym kolorze, co sprawia, że doskonale wpasuje się w każde biuro. Jego kompaktowe wymiary (5,5 cm x 6 cm x 2,1 cm) sprawiają, że jest łatwy do transportu i przechowywania.
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

