Bostitch Gwoździe w tasmach N55 2,03-45 RING galwanizowane 8 Q 21000szt. (N203R45G8Q)
ID produktu: 3183182
Gwoździe w tasmach N55 2,03-45 RING galwanizowane 8 Q 21000szt. (N203R45G8Q)
  • Średnica 2.03 mm
  • Główka 4.5 mm
  • Długość 45 mm