Bostitch Gwoździe na taśmie FAC 3,10- 90 R Q łączone drutem 4050szt. do N100 N400C (F310R90Q)
ID produktu: 3183167
Gwoździe na taśmie FAC 3,10- 90 R Q łączone drutem 4050szt. do N100 N400C (F310R90Q)
  • Średnica 3.1 mm
  • Główka 7.2 mm
  • Długość 90 mm