Atlasy treningowe

Body Sculpture Atlas jednostanowiskowy BMG 4202 - 26002-uniw

BESTSELLER!
ID produktu: 1424636
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość [cm]: 148
  • Maksymalna waga użytkownika [kg]: 100
  • Przyrządy do ćwiczeń: Wyciąg górny, Modlitewnik
  • Szerokość [cm]: 105
  • Wysokość [cm]: 212
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Body Sculpture Atlas jednostanowiskowy BMG 4202 - 26002-uniw

 

 

Atlas jednostanowiskowy Multigym Basic BMG 4202 Body Sculpture to profesjonalny sprzęt do ćwiczeń siłowych. Urządzenie przeznaczone zostało do wykorzystania w warunkach domowych i stanowić może alternatywę dla wizyt w profesjonalnej siłowni.

 

Atlas domowy Multigym Basic BMG 4202 Body Sculpture pozwala na bezpieczne wykonywanie ćwiczeń wielu różnych partii mięśni i wyposażony został w przydatne przyrządy. Znajdziemy w nim chromowany drążek górny oraz dolny, podwójną dźwignię do ćwiczeń mięśni ramion, stację do rozwijania mięśni nóg, wyciąg górny oraz modlitewnik.

 

W konstrukcji zastosowano przekładnie oparte na wytrzymałych krążkach i stalowych linach o dużej trwałości. Obciążenie przyrządów zapewnia stos z ciężarami o łącznej masie 66 kilogramów. Obciążniki zostały powleczone tworzywem sztucznym, dzięki czemu stos pracuje bez zbędnego hałasu i wibracji.

Stacja do ćwiczeń BMG 4202 Body Sculpture wykonana została z profili stalowych, które otrzymały wykończenie w postaci wysokowytrzymałego lakieru proszkowego. Warstwa ochronna zapewnia zabezpieczenie przed korozją, jest odporna na zarysowania i nadaje całości niezwykle profesjonalnego wyglądu. Kształtowniki wykorzystane do produkcji atlasu mają owalny profil – taka forma zwiększa wytrzymałość konstrukcji i zapewnia jej wyższą stabilność.

 

Siedzisko oraz oparcie zostało pokryte łatwym do czyszczenia materiałem. Atlas BMG 4202 Body Sculpture do rozłożenia wymaga przestrzeni o wymiarach 105 x 148 centymetrów – wysokość konstrukcji wynosi 212 centymetrów. Masa stacji gotowej do pracy (wraz ze stosem) to 97 kilogramów – na atlasie ćwiczyć może bezpiecznie osoba o wadze nieprzekraczającej 102 kilogramów.

 

Stacja treningowa BMG 4202 Body Sculpture przeznaczona jest dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Ćwiczenia z jego pomocą pozwalają zwiększyć masę mięśniową, poprawić wytrzymałość organizmu, pozytywnie wpłynąć na wydolność krążeniową i oddechową oraz zrzuć zbędne kilogramy. Doskonałe rozwiązanie dla osób pragnących uniezależnić się do komercyjnych siłowni.

Specyfikacja techniczna

Ilość stanowisk
1
Maksymalna waga użytkownika [kg]
100
Waga stosu [kg]
66
Długość [cm]
148
Szerokość [cm]
105
Wysokość [cm]
212
Przyrządy do ćwiczeń
Modlitewnik
Wyciąg górny

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Herbert Richter Listwa samoprzylepna do drzwi, 6 x 640 x 8 mm, przeźczysta (12110601)