Bestron Bestron Maszynka do churros, ACHM200M, 700 W, miętowa

ID produktu: 9589823

Za sprawą maszynki do pieczenia churros ACHM200M marki Bestron z łatwością przygotujesz własne słodkie przekąski w domu.

Maszynka do pieczenia churros jest łatwa w użyciu. Dzięki wysokiej jakości blaszkom do pieczenia i nieprzywierającej powłoce może w jednej chwili przygotować cztery pyszne churros. Za sprawą funkcji odwracania będziesz mieć równomiernie upieczone, słodkie przekąski. Dzięki zabezpieczeniu przed przegrzaniem i antypoślizgowym nóżkom urządzenie jest na tyle bezpieczne, że możesz przygotować churros razem z dzieckiem.

Kontrolka wskazuje, czy maszynka do pieczenia churros jest włączona, czy wyłączona i czy jest gotowa do użycia.

  • Kolor: miętowy
  • Materiał: plastik
  • Wymiary: 12,6 x 32,2 x 10,1 cm (dł. x szer. x wys.)
  • Napięcie: 220-240 V~, 50-60 Hz
  • Moc: 700 W
  • Piecze 4 pyszne churros na raz
  • Z możliwością przewrócenia dla równomiernego pieczenia
  • Wysokiej jakości blaszki do smażenia z nieprzywierającą powłoką
  • Odporna na gorąco obudowa i rączka
  • Łatwe czyszczenie
  • Antypoślizgowa podstawa
  • Z zabezpieczeniem przed przegrzaniem
  • Oszczędność miejsca za sprawą możliwości przechowywania w pionie
  • Kontrolka ,,gotowe do użycia" oraz lampka kontrolna "wł./wył."
Produkt
MarkaBestron
Kod producenta8712184056309
EAN8712184056309
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Specjalista Morele |19:48
Cześć!
Bestron Bestron Maszynka do churros, ACHM200M, 700 W, miętowa możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.