Best-Tools Lampa LED z akumulatorem 10W 7,4V 4,4Ah IP65 (BEST-LL10A)
ID produktu: 3317695
Lampa LED z akumulatorem 10W 7,4V 4,4Ah IP65 (BEST-LL10A)
Opis:
  • Dwa rodzaje ładowania - sieci elektryczna 230V lub gniazdo 12V - czyni ten produkt w pełni funkcjonalnym.
Dane techniczne:
  • Moc diody LED: 10W
  • Rodzaj baterii: Li-lon
  • Napięcie baterii: 7,4V
  • Pojemność baterii: 4,4Ah
  • Czas ładowania: 3,5 - 4h
  • Czas świecenia: 3 - 3,5h
  • Temperatura koloru: 6500K
  • Ładowarka sieciowa: 230V / 50Hz
  • Ładowarka samochodowa: 12V DC
  • Klasa ochrony IP lampy: IP65
  • Klasa ochrony IP ładowarki: IP20
Wyróżnione przez eksperta
  • Zasilanie akumulatorowe
  • Źródło światła w zestawie LED
Producent
Nazwa producenta CELL-FAST sp. z o.o.
Adres Grabskiego 31, 37-450 Stalowa Wola, PL
Adres e-mail [email protected]
Produkt
Kod producentaBEST-LL10A
EAN5902082851073
Informacje podstawowe
RodzajLampa warsztatowa
Ze stojakiemtak
Zasilanieakumulatorowe
Źródło światła w zestawieLED
5/5
ocena produktu 5/5 gwiazdki
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobra
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
Typ gwarancji
Gwarancja producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(1)
Pytania i odpowiedzi
Inspiracje
Outlet
Market
Specjalista Morele |19:50
Cześć!
Best-Tools Lampa LED z akumulatorem 10W 7,4V 4,4Ah IP65 (BEST-LL10A) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.