
AURORA Eco Nation Hippo soft toy, 24 cm
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
AURORA Eco Nation Hippo to niezwykła miękka zabawka w formie hipopotama, stworzona z myślą o najmłodszych. Wykonana w 100% z recyklingowanych plastyków, ta przytulanka łączy ekologię z wysoką jakością, co czyni ją doskonałym wyborem dla świadomych rodziców.
Hipopotam z kolekcji Eco Nation to nie tylko zabawka, ale także krok w stronę ochrony naszej planety. Wypełnienie z recyklingu oraz użycie materiałów przyjaznych dla natury sprawiają, że jest to produkt, który można z dumą podarować dziecku.
Szary hipopotam jest niezwykle miękki i przyjemny w dotyku, co czyni go doskonałym towarzyszem do przytulania i zabawy. Jego wymiary (wysokość 14 cm, szerokość 11 cm) sprawiają, że idealnie pasuje do małych rączek dzieci.
W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych, AURORA zastosowała haftowane oczy, eliminując ryzyko związane z plastikowymi elementami. Dzięki temu hipopotam staje się jeszcze bardziej przyjazny dla dzieci.
Hipopotam AURORA Eco Nation to idealny prezent dla noworodków i małych dzieci. Dzięki swojemu ekologicznemu charakterowi oraz miękkości, z pewnością stanie się ulubionym towarzyszem każdego malucha.
Zamów teraz, aby cieszyć się najlepszą jakością oraz ekologicznym podejściem do zabawy! To idealny wybór dla Twojego dziecka – dostępny już dziś na Morele!
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00