Aptel Trzpień gwintowany M8 GO-RN1/RN2 Goebel

ID produktu: 16131504

Trzpień gwintowany M8 Goebel jest przeznaczony do użycia z akumulatorowymi nitownicami GO-RN1 i GO-RN2, co zapewnia pełną kompatybilność i efektywność w montażu nitonakrętek.

Produkt jest niezbędnym akcesorium dla osób zajmujących się montażem, co ułatwia i przyspiesza realizację projektów zarówno w warunkach domowych, jak i profesjonalnych.

Rozmiar trzpienia gwintu M8 gwarantuje precyzyjne dopasowanie do nitonakrętek, co zwiększa niezawodność i jakość wykonania połączeń.

Konstrukcja trzpienia sprawia, że jest łatwy w użyciu, co pozwala na wygodną i szybką pracę bez zbędnych komplikacji.

Trzpień gwintowany Goebel charakteryzuje się solidnym wykonaniem, co przekłada się na długotrwałe użytkowanie i odporność na uszkodzenia.

Trzpień gwintowany M8 GO-RN1/RN2 Goebel – Niezawodny element do nitownic

Trzpień gwintowany M8 GO-RN1/RN2 Goebel to kluczowy komponent, który znacząco podnosi efektywność pracy z akumulatorowymi nitownicami. Dzięki precyzyjnej konstrukcji, ten produkt zapewnia niezawodność oraz komfort podczas montażu nitonakrętek, co czyni go niezbędnym akcesorium zarówno dla profesjonalistów, jak i hobbystów.

Zastosowanie trzpienia gwintowanego w nitownicach GO-RN1 i GO-RN2

Trzpień gwintowany M8 stanowi doskonałe rozwiązanie do różnorodnych projektów, zarówno w warunkach domowych, jak i w profesjonalnych zastosowaniach. Jego kompatybilność z nitownicami GO-RN1 i GO-RN2 sprawia, że montaż nitonakrętek staje się szybki i prosty. Dzięki łatwej obsłudze, użytkownicy mogą cieszyć się precyzyjnym i efektywnym montażem, co jest kluczowe w każdym projekcie.

Dlaczego warto wybrać trzpień gwintowany Goebel?

Decydując się na trzpień gwintowany Goebel, zyskujesz pewność wysokiej jakości i niezawodności. Produkt ten został stworzony z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie efektywność oraz komfort pracy. Dzięki solidnej konstrukcji, trzpień jest odporny na różne warunki użytkowania, co czyni go idealnym wyborem do wielu projektów montażowych.

Specyfikacja techniczna trzpienia gwintowanego M8 GO-RN1/RN2 Goebel

  • Producent: Goebel GmbH
  • Rozmiar trzpienia gwintu: M8
  • Typ produktu: Trzpień gwintowany do nitownic akumulatorowych
  • Kompatybilność: GO-RN1, GO-RN2

Stwórz wymarzone miejsce, wykorzystując niezawodność i jakość trzpienia gwintowanego M8 Goebel!

Produkt
MarkaAptel
EAN4049337586692
Producent
Nazwa producenta AM/63
Adres P.O. BOX 37211, 1030 AE Amsterdam, NL
Adres e-mail [email protected]
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Informacje o gwarancji producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Specjalista Morele |05:54
Cześć!
Aptel Trzpień gwintowany M8 GO-RN1/RN2 Goebel możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.

42,04 zł
(42,04 zł/1 szt.)