
Aptel Nasadka 4,0, wydłużona 21mm airPower 1+2/GO-HR 2Goebel
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Nasadka o średnicy 4 mm i wydłużonej długości 21 mm jest idealna do precyzyjnego mocowania w trudnodostępnych miejscach.
Produkt jest kompatybilny z nitownicami GO-HR2 oraz AIRPOWER 1 i 2, co zwiększa jego wszechstronność w różnych zastosowaniach.
Wykonana przez renomowaną firmę Goebel GmbH, nasadka gwarantuje wysoką jakość wykonania i trwałość.
Waga nasadki wynosząca zaledwie 0,016 kg sprawia, że jest łatwa w obsłudze i transportowaniu.
Nasadka dostarczana jest w opakowaniu zawierającym jedną sztukę, co ułatwia jej przechowywanie i organizację narzędzi.
Nasadka 4,0 wydłużona 21mm airPower 1+2/GO-HR 2Goebel to znakomite akcesorium, które z pewnością ułatwi Twoje prace związane z nitowaniem. Dzięki wydłużonej konstrukcji oraz precyzyjnej średnicy, stanowi idealne rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów, którzy cenią sobie jakość oraz efektywność.
Nasadka została stworzona z myślą o nitownicach dźwigniowych GO-HR2 oraz nitownicach do nitów jednostronnie zamykanych AIRPOWER 1 i AIRPOWER 2. Dzięki temu możesz być pewien, że będzie ona doskonale współpracować z Twoim narzędziem, zapewniając niezawodność oraz precyzję w każdym zastosowaniu.
Produkt wyróżnia się wysoką jakością wykonania, co przekłada się na jego trwałość oraz odporność na różne warunki pracy. Nasadka została wyprodukowana przez renomowaną firmę Goebel GmbH, co gwarantuje, że otrzymujesz produkt spełniający najwyższe standardy jakości.
Nasadka ma długość 21 mm oraz średnicę 4 mm, co czyni ją idealnym narzędziem do precyzyjnego mocowania. Jej kompaktowe wymiary (długość 37 mm, szerokość 13 mm, wysokość 13 mm) sprawiają, że jest łatwa w użyciu oraz przechowywaniu.
Numer katalogowy nasadki to 2244001106, a EAN produktu to 4049337316985. Te informacje mogą być przydatne w przypadku dalszych poszukiwań lub zamówień.
W opakowaniu znajduje się jedna sztuka nasadki 4,0 wydłużonej 21mm, co czyni ją idealnym wyborem dla osób, które potrzebują jednego, ale solidnego akcesorium do swoich narzędzi.
Decydując się na nasadkę 4,0 wydłużoną 21mm, inwestujesz w jakość oraz niezawodność. Jej precyzyjne wykonanie oraz kompatybilność z popularnymi modelami nitownic sprawiają, że jest to produkt, który z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Stwórz idealne warunki do pracy i ciesz się efektywnością!
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00