Ekspert Morele | 00:07
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Kup wybrany telewizor Samsung Neo QLED zostaw opinię i odbierz zwrot na konto

Obraz, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego kinomana. Sprawdź telewizory Samsunga Neo QLED.

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
Do 7 listopada 2021 roku kup wybrane modele telewizorów Neo QLED Samsunga (ich opis znajdziesz poniżej).
step-mark-icon 2
Napisz opinię o zakupionym produkcie na neoqled-promocja.samsung.pl, morele.net lub na stronie porównywarki cenowej używając hashtagu #AkcjaKorzyscWkazdymCalu.
step-mark-icon 3
Wypełnij formularz zgłoszeniowy w ciągu 14 dni od daty zakupu, korzystając ze swojego konta Samsung Account. Będziesz potrzebował: zdjęcie lub zrzut ekranu pozostawionej opinii, skan dowodu zakupu (czyli faktury lub paragonu), zdjęcie tabliczki znamionowej zakupionego produktu, zdjęcie wyciętego numeru seryjnego z opakowania (tabliczki znamionowej) oraz zdjęcie kartonowego opakowania telewizora z miejscem po wyciętym numerze seryjnym.
step-mark-icon 4
Po pozytywnej weryfikacji Twojego zgłoszenia otrzymasz zwrot na wskazane przez siebie konto.

Więcej szczegółów oraz wyszukiwarkę kwot zwrotu odpowiadających poszczególnym modelom biorącym udział w promocji znajdziesz na stronie: neoqled-promocja.samsung.pl

Jak poprawnie napisać opinię?

Twoja opinia zostanie zweryfikowana pod kątem tego, czy:

  • zawiera min. 400 znaków, wliczając spację, i ocenę w skali od 1 do 5,
  • jest merytoryczna, tj. dotyczy objętego promocją modelu telewizora Neo QLED, satysfakcji z jego użytkowania lub opisuje Twoje doświadczenia z jego użytkowania,
  • została stworzona przez Ciebie, jest oryginalna i nie była wcześniej publikowana,
  • nie narusza niczyich dóbr, praw ani dobrych obyczajów,
  • jest oznaczona hashtagiem #AkcjaKorzyscWkazdymCalu.

Telewizory Neo QLED

Trwająca promocja to doskonała okazja do zakupu jednego z trzech objętych promocją telewizorów Samsunga: QE55QN90A QLED 55', QE65QN85AAT QLED 65'' lub QE65QN90A QLED 65''. Wyróżnia je zastosowana technologia HDR 10+. Została opracowana na podstawie dynamicznych metadanych. Obraz widziany na ekranie, wyróżnia się szerokim zakresem jasności, który można porównać z tym, jaki na co dzień rejestruje ludzkie oko. To doskonała wiadomość dla wymagających klientów, którzy zawsze poszukują nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. Taki telewizor z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym domu i pozwoli cieszyć się rozrywką na najwyższym poziomie. Dodatkowo dzięki rozdzielczości 4K Ultra HD zobaczysz każdy szczegół. Daj się oczarować bardzo wysokiej rozdzielczości obrazu, która sprawia, że oglądane materiały filmowe wydają się jeszcze bardziej realistyczne. Rozdzielczość 4K UHD to aż 3840 na 2160 pikseli – to czterokrotnie więcej niż oferuje rozdzielczość Full HD. Warto również wspomnieć, że w matrycach typu QLED za podświetlanie obrazu odpowiadają nieorganiczne diody LED oraz warstwa mikroskopijnych kropek kwantowych. Dzięki temu użytkownicy telewizorów mogą liczyć na bardzo precyzyjne odwzorowanie kolorów oraz wysoki kontrast. Telewizory te wyróżniają się również częstotliwością odświeżania na poziomie 100 - 120 Hz, co stanowi doskonałe rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów. Wysoka częstotliwość sprawi, że urządzenie sprawdzi się doskonale do rozgrywki na konsoli.

Uwaga!

Promocja trwa do 7.11.2021 lub do wyczerpania puli zwrotów. Kwota zwrotu zależy od zakupionego modelu. Szczegóły oraz lista modeli objętych promocją dostępne są w regulaminie.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)