Agregat Powermat Agregat PRĄDOTWÓRCZY Generator 3000W 230V Rozruch PM-AGR-3000M2KE
ID produktu: 13995142
Napięcie przemienne 230 V
Dzięki zastosowaniu prądu elektrycznego 230 V możemy zasilić większość urządzeń np. elektronarzędzia, urządzenia RTV i AGD oraz wiele innych. To napięcie jest powszechnie stosowane w gniazdkach, dzięki czemu nie będziemy mieć problemów z podłączeniem sprzętów elektrycznych.
Mobilność w zasięgu ręki
Regulacja napięcia dla elektroniki
Łatwy start
AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY 7KM 230V 3000W + Koła + Akumulator + 2x OLEJ 0,6L
Model: POWERMAT PM-AGR-3000M2KE
Nowa udoskonalona wersja 2023r z trzema gniazdami na 230V + 1x 12V DC (Rozruch elektryczny)
Dane techniczne:
  • wytwarzany prąd: 230 V / 50 Hz AC oraz 12V DC
  • maks. moc AC: 3 kW
  • moc stała AC: 2.8 kW
  • obroty silnika: 3000 obr./min
  • pojemność silnika: 212 cm³
  • wbudowany woltomierz
  • wyłącznik bezpieczeństwa
  • pojemność zbiornika oleju: 0,6 l
  • zbiornik na paliwo: 15 l
  • moc silnika: 7 KM
  • silnik czterosuwowy chłodzony powietrzem
  • czujnik ciśnienia oleju
  • akumulator
  • rozruch elektryczny
  • koła i uchwyty transportowe
  • stabilizator napięcia AVR
  • wymiary: 61 x 44 x 43 [cm]
  • waga: 36 kg
  • Poziom mocy akustycznej Lwa: 96 dB
Wyposażenie:
  • agregat
  • klucz do świec
  • 3x wtyka 230V (16A)
  • instrukcja PL
  • oryginalne opakowanie
  • 2x olej silnikowy SAE 30
Agregat wytwarza prąd przemienny o napięciu 230V (3 gniazda) oraz prąd stały 12V (1 gniazdo). Doskonałe rozwiązanie na brak prądu w terenie. Wyposażony w woltomierz oraz bezpieczniki. Agregat posiada czujnik poziomu oleju który automatycznie wyłączy silnik w przypadku zbyt niskiego jego poziomu. Rozruch agregatu ręczny - za pomocą linki, lub elektryczny - za pomocą kluczyka. Agregat stosowany w rzemiośle, budownictwie na działkach i ogrodach do prac z elektronarzędziami, pompami, oświetleniem.
Gumowe amortyzatory bardzo dobrze redukują, przenoszenie wibracji z silnika na obudowę agregatu.
Zbiornik posiada orientacyjny wskaźnik poziomu benzyny.
Wyróżnione przez eksperta
  • Ilość faz 1-fazowy
  • Moc maksymalna 3000 W
  • Moc użytkowa ciągła 2800 W
  • Rodzaj paliwa Benzyna
  • Średni czas pracy na zbiorniku Brak danych
Produkt
EAN5904067442221
Informacje podstawowe
Rodzaj paliwaBenzyna
Techniczne
Moc maksymalna3000 W
Moc użytkowa ciągła2800 W
Poziom hałasu96 dB
Gniazda 12 V(DC)1
Gniazda 230 V3
Gniazda 400 VBrak
Ilość faz
Moc silnika7 KM
Pojemność zbiornika paliwa15 L
Średnie zużycie paliwa na godzinęBrak danych
Funkcje
Tak
Tak
Licznik motogodzinNie
Tłumienie drgańTak
Fizyczne
Szerokość [cm]61
Wysokość [cm]43
Głębokość [cm]44
Waga [kg]36
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Raty dla biznesu
Sfinansuj wszystko w Ratach dla Firm w 7 minut!
  • KoszykNa cały asortyment sklepu wraz z usługami.
  • ZegarUmowę zatwierdzasz online, a cały proces od A do Z to tylko kilka minut.
  • KomputerJesteś właścicielem sprzętu od chwili zakupu, a faktura jest wystawiana na Twoją firmę.
  • ClickWprowadzasz w koszty firmy jak przy zakupie za gotówkę.
  • OfertaOferta dopasowana do każdego rodzaju firmy, niezależnie od formy prawnej!
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
Outlet
Market
Specjalista Morele |23:10
Cześć!
Agregat Powermat Agregat PRĄDOTWÓRCZY Generator 3000W 230V Rozruch PM-AGR-3000M2KE możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.