Zwieger Darque Garnek Płaski 28 cm

ID produktu: 10585834

ZWIEGER DARQUE GARNEK PŁASKI Z POKRYWKĄ 28 CM

Seria DARQUE to innowacyjna linia produktów do gotowania i smażenia z tłoczonego na gorąco aluminium. Wewnętrzna strona garnków pokryta jest szwajcarską, 3-warstwową powłoką nieprzywierającą ULTIMATE firmy ILAG, z kolei stronę zewnętrzną pokrywa silikonowy lakier żaroodporny, dzięki czemu produkty zachowują swój pierwotny wygląd przez bardzo długi czas. Możemy ich używać na wszystkich rodzajach kuchenek, a stanowiący dno pełny dysk indukcyjny zwiększa wydajność energetyczną o około 40% w stosunku do produktów z indukcją typu lotos. Dołączona do garnków pokrywka wykonana została ze szkła hartowanego a jej rant został wykonany ze stali nierdzewnej. Dzięki temu pokrywka idealnie przylega do naczynia i w połączeniu z otworem odprowadzającym nadmiar pary zapewnia optymalne warunki użytkowaniu. Wszystkie produkty tej serii posiadają uchwyty z odlewanej stali zabezpieczone nitami. To rozwiązanie pozwala na intensywność użytkowania i chroni przed odpadnięciem rączki przy zbyt dużym obciążeniu. Dzięki zastosowanym materiałom naczynia są jednolitą bryłą podobną do naczynia żeliwnego, ale zdecydowanie lżejszą i przez to wygodniejszą w użyciu. To wszystko powoduje, że produkty DARQUE są produktami typu All In One - w jednym naczyniu możemy smażyć jak na patelni, dusić oraz gotować oraz zapiekać w piekarniku. Wszystkie produkty z serii DARQUE można myć w zmywarce, jednak z uwagi na żywotność powłoki i jej właściwości nieprzywierające nie jest to zalecane.

 

Cechy i zalety garnków ZWIEGER Darque:

  • wewnętrzna powłoka ILAG ULTIMATE szwajcarska powłoka nieprzywierająca, 3-warstwowa, z charakterystycznym efektem żeliwa, ultraodporna na codzienne użytkowanie
  • naczynie ALL IN ONE w jednym naczyniu możemy gotować, smażyć jak na patelni oraz dusić pod przykryciem czy zapiekać w piekarniku
  • dno – pełny dysk indukcyjny do 40% lepsze wykorzystanie energii kuchenki niż inne produkty z indukcją typu lotos
  • pokrywy garnków ze szkła hartowanego, rant ze stali nierdzewnej
  • zewnętrzna żaroodporna powłoka bardzo odporna na zadrapania, odpryski i przebarwienia
  • uchwyty garnków wygodne w użyciu, wykonane ze stali nierdzewnej łączone za pomocą nitów
Wyróżnione przez eksperta
  • Patelnia w zestawie Nie
  • Średnica [cm] 28
Producent
Nazwa producenta Zwieger sp. z o.o.
Adres Zwieger sp. z o.o., 03-219 Zwieger sp. z o.o., PL
Adres e-mail [email protected]
Produkt
MarkaZwieger
Kod producentaLO4761-PROM Mondex
EAN5903357374761
Informacje podstawowe
RodzajKlasyczny
KolorCzarny
Średnica [cm]28
Możliwość używania na kuchniach indukcyjnychTak
Możliwość mycia w zmywarceTak
Możliwość stosowania w piekarnikuTak
Powłoka wewnętrznaAluminiowa
Pokrywka w zestawieZ pokrywką
Odłączana rączkaNie
Patelnia w zestawieNie
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Specjalista Morele |16:14
Cześć!
Zwieger Darque Garnek Płaski 28 cm możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.