Polska marka 33+ lat
Opakowania
Potrójna kontrola jakości
Kolekcja Tango
Zlewozmywak stalowy 2-komorowy nakładany
Opis produktu
Elegancki, 2-komorowy zlewozmywak z kolekcji Tango z listwą przyścienną, wykonany z wysokiej jakości stali, to efektowne i ekonomiczne rozwiązanie do kuchni urządzonych w nowoczesnej, minimalistycznej lub tradycyjnej stylistyce. Zlew Tango z dwiema przestronnymi komorami o delikatnie zaokrąglonych rogach, nie tylko atrakcyjnie się prezentuje, ale także będzie praktycznym dodatkiem do kuchni, której użytkownicy dużo gotują. Stalowe zlewozmywaki Deante, poza doskonałym designem charakteryzują się także odpornością na użytkowanie, właściwościami antyseptycznymi, odpornością na wysokie temperatury, a w prezentowanej tu, nakładanej wersji także łatwymi do zamontowania uchwytami stabilizującymi, pomagającymi w dokładnym spasowaniu zlewozmywaka z szafką.
Stal szlachetna o wysokiej wytrzymałości
Zlewozmywak zrobiony ze stali nierdzewnej jest odporny na uderzenia, na wysokie temperatury do 250 stopni Celsjusza oraz szok termiczny. Stal szlachetna przeznaczona do produkcji zlewozmywaków składa się z 18% chromu, który odpowiada za wysoką wytrzymałość chemiczną oraz 10% niklu, gwarantującego jednocześnie giętkość. Taka kombinacja daje ładną, estetyczną i niezmienną barwę. Stal szlachetna jest prosta do czyszczenia, odpycha z powierzchni bakterie. Antyseptyczna powłoka gwarantuje wysoki poziom higieny i cechuje się łatwością w sprzątaniu. W ofercie dedykowany środek bezpieczny dla czyszczonych powierzchni
Użycie dedykowanych środków powoduje, że powierzchnie nie niszczą się i długo pozostają gładkie, ułatwiając kolejne sprzątanie. Specjalnie dobrany skład usuwa najczęściej spotykane zabrudzenia bardzo skutecznie. Z drugiej strony preparaty są delikatne dla danego typu nawierzchni (metal, granit, ceramika i inne), nie wchodząc z nimi w reakcje chemiczne. Preparaty są biodegradowalne i tym samym bezpieczne dla środowiska. Ze środkami do czyszczenia Deante utrzymanie nienagannego porządku będzie bardzo proste!