Czytniki kodów kreskowych
Do koszyka

Zebra DS4308-HD (DS4308-HD7U2100SGW)

ID produktu: 1230542
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Maksymalny zasięg odczytu [cm]: Brak danych
  • Odczytywane kody kreskowe: 2D
  • Rodzaj: Ręczny przewodowy
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Motorola DS4308 to ręczny czytnik kodów 1D oraz 2D. Główne zalety urządzenia to niewielkie rozmiary i waga pozwalające na ergonomiczną pracę przez cały dzień. Znajduje szerokie zastosowania w wielu branżach. 

Specyfikacja

Rodzaj
Ręczny przewodowy
Odczytywane kody kreskowe
2D
Kolor
Czarny
Podstawa
Przewód USB

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
60 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta

Raty

Leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Canon tusz CLI-551XL / 6444B001 (cyan), Skink Basic do Samsung Galaxy Core, 2 zestawy (FS_BASIC_SAMi8260 Core), 4World dla Motorola, Jack (07866-OEM), Green Cell Stand do bezprzewodowego ładowania telefonu (QI22), Xerox Kit Iit pick up roller - 604K77980, Hama PR-2120 (001731410000), Vileda Rękawiczki ochronne, L, niebieski (145744), Michalczyk & Prokop Ewiedencja czasu wykonania umowy zlecenia A5 511-3E - WIKR-1033106, InLine INLINE USB 3.1 7 Port Hub type C to 7-port type A Aluminum with 4A power supply unit silver - 35397I, LogiLink Surveillance Water Detector (SC0105), Lenovo Yoga 520-14IKBR (81C8006SPB) 4 GB RAM/ 2TB HDD/ Windows 10 Home PL , MicroConnect Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC, 9/125, OS2, 30m (FIB441030), eXc Lightning BLADE, 1,5m, mix, Tescoma i-Premium 24cm , Green Cell Bateria do notebooka Lenovo ThinkPad X1 Carbon 1 (LE103)