Zasilacz Zalman Zasilacz ZM750-TMX2SE TERAMAX 750W 80+ GOLD
ID produktu: 15531796
Moc 750W
Bardzo istotnym elementem konfiguracji sprzętowej jest zasilacz. Jego moc określa, ilość energii, jaka może zostać przekazana do podzespołów. Zasilacze, które charakteryzują się mocą na poziomie 750W, często wspierają wielozadaniowe komputery o dobrych parametrach technicznych. Aby sprawdzić, jakiej mocy zasilacza potrzebujemy, należy zsumować moc potrzebną na zasilenie wszystkich elementów. Chociaż można to zrobić samodzielnie, przydatny będzie kalkulator, który bez trudu znajdziemy w internecie.
80 Plus Gold
W pełni modularny
ATX
Układ PFC aktywny
Zasilacz ZM750-TMX2SE TERAMAX 750W 80+ GOLD – Wydajność i niezawodność w jednym
Zasilacz Zalman Teramax II SE [750W] ZM750-TMX2SE to znakomite rozwiązanie dla pasjonatów komputerowych, którzy oczekują wysokiej wydajności oraz niezawodności. Z mocą 750 W, ten zasilacz zapewnia stabilne zasilanie dla najbardziej wymagających komponentów, co czyni go idealnym wyborem zarówno dla graczy, jak i profesjonalistów.
Certyfikat sprawności Cybenetics ETA GOLD
Cicha praca dzięki klasie Lambda
Zgodność z Intel ATX 3.1 – Wydajność przy szczytowym obciążeniu
W pełni modułowa konstrukcja – Oszczędność energii i łatwość w instalacji
Zabezpieczenia i filtry – Ochrona przed przeciążeniem i zwarciem
Specyfikacja techniczna Zasilacza ZM750-TMX2SE – Kluczowe parametry i wymiary
  • Producent: Zalman
  • Model: TeraMax II SE
  • Moc zasilacza: 750 W
  • Wentylator: 12 cm
  • PFC: Aktywny
  • Ilość złącz zas. Floppy: 1
  • Ilość złącz zas. SATA: 2
  • Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V: 2
  • Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin: 3
  • Ilość złącz zas. 12VHPWR: 1
  • Złącze zas. MB: 20 + 4 pin
  • Wersja ATX: 3.1
  • Zasilacz modularny: Tak
  • Format: ATX
  • Certyfikat 80+: 80 PLUS Gold
  • Zabezpieczenia / filtry: OCP, OTP, OPP, OVP, SCP, UVP
  • Wymiary: 140 x 150 x 86 mm
  • Waga: 2.5 kg
  • Kolor produktu: Czarny
  • Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
  • Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
  • Długość kabla płyty głównej: 60 cm
  • Długość kabla zasilającego SATA: 500 mm
  • Certyfikaty zgodności: CE, CB, EAC, RoHS, TÜV mark, cTUVus
Wyróżnione przez eksperta
  • Certyfikat sprawności 80 Plus Gold
  • Moc 750W
  • Sprawność 90%
  • Standard/Format ATX
Podmiot odpowiedzialny
Nazwa podmiotu Caseking GmbH
Adres Gaußstraße 1, 10589 Berlin, DE
Adres e-mail [email protected]
Produkt
MarkaZalman
Kod producentaZM750-TMX2SE
EAN8800263650439
Informacje techniczne
Standard/Format
Certyfikat sprawności
Układ PFCAktywne
90%
120 mm
Złącza
SATA2
Informacje fizyczne
Wysokość [mm]86 mm
Szerokość [mm]140
Głębokość [mm]150 mm
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
Outlet
Market
Specjalista Morele |16:36
Cześć!
Zasilacz Zalman Zasilacz ZM750-TMX2SE TERAMAX 750W 80+ GOLD możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.