Zasilacz Zalman Zasilacz ZM500-GV2SE 500W 80+ Bronze
ID produktu: 15056486
Moc 500W
Moc zasilacza to niezwykle istotny parametr, który oznacza ilość energii, jaką można dostarczyć do podzespołów komputera. Mniej zaawansowane sprzęty, których głównym przeznaczeniem jest praca biurowa, najczęściej mogą być zasilane przez moc 500W. Należy jednak dokładnie to sprawdzić. Wystarczy zsumować zapotrzebowanie na energię wszystkich komponentów. Prostym rozwiązaniem będzie skorzystanie z kalkulatora, który bez trudu znajdziemy w internecie. Wybór odpowiedniego zasilacza ma duży wpływ na bezpieczną pracę komputera.
80 Plus Bronze
Brak modularnego okablowania
W pełni modularny
ATX
OCP
Układ PFC aktywny
Zasilacz Zalman ZM500-GV2SE 500W 80+ Bronze – Wydajność i niezawodność w jednym
Zasilacz Zalman ZM500-GV2SE o mocy 500 W to idealne rozwiązanie dla każdego pasjonata komputerowego, który szuka efektywnego i niezawodnego źródła zasilania.
Certyfikacja 80 PLUS Bronze – Efektywność
Dzięki certyfikatowi 80 PLUS Bronze, zasilacz ZM500-GV2SE zapewnia wysoką efektywność energetyczną.
Technologia HDB – Ciche i efektywne chłodzenie
Aktywny PFC – Stabilność i wysoka wydajność energetyczna
Aktywny PFC z maksymalnym współczynnikiem mocy wynoszącym 99% zapewnia stabilne zasilanie.
Wbudowany filtr EMI – Redukcja szumów dla lepszej pracy systemu
Wielopoziomowy system zabezpieczeń – Ochrona Twojego sprzętu
Specyfikacja techniczna Zasilacza ZM500-GV2SE – Kluczowe parametry i wymiary
  • Producent: Zalman
  • Model: ZM500-GV2SE
  • Moc zasilacza: 500 W
  • Standard: ATX
  • Certyfikat: 80 PLUS Bronze
  • Układ PFC: aktywny
  • Chłodzenie: wentylator 120 mm
  • Zabezpieczenia: OCP, OPP, OTP, OVP, SCP, UVP
  • Modularne okablowanie: brak
  • Ilość złącz zasilających SATA: 3
  • Ilość złącz 4-pin 12V: 1
  • Ilość złącz 8-pin 12V: 1
  • Ilość złącz PCI-E 6+2-pin: 2
  • Złącze zasilania MB: 20 + 4 pin
  • Wymiary: 140 x 150 x 86 mm
  • Waga: 1.63 kg
Wyróżnione przez eksperta
  • Certyfikat sprawności 80 Plus Bronze
  • Moc 500W
  • Standard/Format ATX
Podmiot odpowiedzialny
Nazwa podmiotu Caseking GmbH
Adres Gaußstraße 1, 10589 Berlin, DE
Adres e-mail [email protected]
Produkt
MarkaZalman
Kod producentaZM500-GV2SE
EAN8800263650187
Informacje techniczne
Standard/Format
Certyfikat sprawności
Zabezpieczenia
Informacje fizyczne
Wysokość [mm]280
Szerokość [mm]110
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
Outlet
Market
Specjalista Morele |16:51
Cześć!
Zasilacz Zalman Zasilacz ZM500-GV2SE 500W 80+ Bronze możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.