Zasilacz XPG Pylon II 650W (PYLON650IIB-BKCEU)
ID produktu: 15503721
Rabat zostanie naliczony po dodaniu do koszyka produktu Zasilacz XPG Pylon II 650W (PYLON650IIB-BKCEU)
 Montaż komputera Standard
Montaż komputera Standard
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
Kupiły 902 osoby
 Montaż komputera z instalacją systemu operacyjnego
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
Kupiło 227 osób
 Montaż komputera Komfort
Montaż komputera Komfort
Kupiło 358 osób
 Montaż komputera Premium
Montaż komputera Premium
Kupiły 392 osoby
Uwolnij przepływ
Niezawodne źródło energii, certyfikowana sprawność
Zgodność z Intel ATX 3.1, konstrukcja gotowa na przyszłe rozwiązania
Zasilacz PYLON II jest zgodny z najnowszymi standardami Intel ATX 3.1 i wyposażony w złącze 12V-2x6, dzięki czemu zapewnia zgodność z podzespołami o wysokiej wydajności. Zaprojektowano go tak, aby spełniał zmieniające się wymagania nowoczesnych systemów.
Ciche, skuteczne chłodzenie wentylatorem FDB
Kompleksowa ochrona gwarancją spokoju
Wyróżnione przez eksperta
  • Certyfikat sprawności 80 Plus Bronze
  • Moc 650W
  • Sprawność 85%
  • Standard/Format ATX 3.1
  • Typ chłodzenia Aktywne - wentylator
Producent
Nazwa producenta ADATA Technology B.V.
Adres Transpolispark, Siriusdreef 17-27, Transpolis Transpolispark, Siriusdreef 17-27, NL
Adres e-mail [email protected]
Produkt
MarkaXPG
Kod producentaPYLONII650B-BKCEU
EAN4711658150868
Informacje techniczne
Standard/FormatATX 3.1
Certyfikat sprawności
Układ PFCAktywne
85%
135 mm
Zabezpieczenia
Złącza
ATX 24-pin (20+4)1
PCI-E 8-pin (6+2)2
PCI-E 16-pin (12+4)1
PCI-E 8-pinNie
PCI-E 6-pinNie
CPU 8-pin (4+4)2
CPU 8-pinNie
CPU 4-pinNie
SATA6
Molex2
Informacje fizyczne
Wysokość [mm]86
Szerokość [mm]150
Głębokość [mm]150
Nie
5/5
ocena produktu 5/5 gwiazdki
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Trzyma dobrze napięcie w komputerze z i3-10100F + GTX 1070
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Zasilacz bardzo dobrej jakości idealny
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Wystarczy na moją specyfikację
Polecam
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Jest ok
Spoko
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
60 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(7)
Pytania i odpowiedzi
Inspiracje
(11)
Outlet
Market
Specjalista Morele |15:12
Cześć!
Zasilacz XPG Pylon II 650W (PYLON650IIB-BKCEU) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.