Zasilacz XFX XXX Edition Pro 850W (P1-850X-XXB9)
ID produktu: 554275
Moc 850W
Nie ulega wątpliwości, że dobór zasilacza o odpowiedniej mocy znacznie wpływa na bezpieczeństwo pracy urządzeń i zmniejsza ryzyko awarii. Moc na poziomie 850W pozwoli na zasilenie wysokiej klasy komputerów, które doskonale sprawdzają się zarówno w pracy, jak i rozrywce. Aby obliczyć, czy na pewno taki zasilacz będzie wystarczający, należy zsumować moc potrzebną do zasilania wszystkich podzespołów. Prostszym rozwiązaniem będzie użycie kalkulatora, jaki dostępny jest w internecie. Wystarczy wybrać elementy konfiguracji sprzętowej.
80 Plus Bronze
W pełni modularny
SCP
Zasilacz odpowiada za dostarczenie energii do podzespołów komputera. W sieci energetycznej dochodzi do wahań parametrów napięcia. SCP (Short Circuit Protection) to zabezpieczenie przeciwzwarciowe. Zostaje aktywowane, gdy w obwodzie wystąpi opór poniżej 0,1 Ω. To zabezpieczenie spotkamy we wszystkich nowych, jak również starszych zasilaczach. Gdy tylko zwarcie zostanie wykryte, zasilacz natychmiast będzie odłączony. Dzięki temu możemy być spokojni o komponenty naszego komputera.
OCP
OVP
Układ PFC aktywny
ProSeries 850W XXX Edition to zasilacz marki XFX o mocy 850W, przeznaczony do obudów komputerowych. Zasilacz jest kompatybilny z najnowszymi technologiami PC. Obsługuje najnowsze specyfikacje ATX12V i EPS 12V, dzięki czemu może być używany z obecną i następną generacją platform z wielordzeniowymi procesorami. Wyposażony jest w aktywny układ PFC i charakteryzuje się niezwykle wysoką efektywnością ponad 85% skuteczności, zgodne z certyfikatem 80-PLUS Bronze. Chłodzony za pomocą wentylatora o średnicy 135 mm. Zasilacz posiada kompletny system zabezpieczeń. UVP (Zabezpieczenie podnapięciowe) - Jeśli napięcia spadnie poniżej wartości tolerancji na jednej z linii, zasilacz wyłączy się automatycznie. OVP (Ochrona przeciwprzepięciowa) - Jeśli napięcia wzrośnie powyżej określonej wartości tolerancji na jednej z linii, zasilacz wyłączy się automatycznie. SCP (zabezpieczenie przeciw zwarciowe) - W przypadku zwarcia funkcja ta zapobiega uszkodzeniu najważniejszych elementów zasilacza. OPP (zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe) To zabezpieczenie włącza się w sytuacji gdy system wymaga większej mocy niż zasilacz jest w stanie dostarczyć. OCP (zabezpieczenie nad-prądowe) - Jeśli obciążenie na jednej z linii przekracza jej dopuszczalne parametry, zasilacz wyłączy się automatycznie.
Wyróżnione przez eksperta
  • Certyfikat sprawności 80 Plus Bronze
  • Moc 850W
  • Sprawność 85%
Producent
Nazwa producenta Distifor LDA
Adres Rua da Argila, 380, 4445-027 Alfena, PT
Adres e-mail [email protected]
Produkt
MarkaXFX
Kod producentaP1-850X-XXB9
EAN778656057913
Informacje techniczne
Certyfikat sprawności
Układ PFCAktywne
85%
135 mm
Zabezpieczenia
Złącza
ATX 24-pin (20+4)1
PCI-E 8-pin (6+2)4
SATA10
Informacje fizyczne
Wysokość [mm]86
Szerokość [mm]150
Głębokość [mm]160
Nie
4/5
ocena produktu 4/5 gwiazdki
88% osób poleca
ten produkt
5
75%
4
13%
3
0%
2
0%
1
13%
Najbardziej pomocna opinia
ocena produktu 4/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Cichy i stabilny.
  • ZALETY:
  • + cisza
  • WADY:
  • - Twarde kable
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Zasilacz kupiony na wyrost i kończy właśnie współpracę z drugą już platformą.
  • ZALETY:
  • + moc
  • + cisza
  • + bogate okablowanie
  • WADY:
  • - brak
Posiadam ten produkt Ponad rok
ocena produktu 5/5 gwiazdki
  • + 80+ bronze,
  • + cichy,
  • + 5 lat gwarancji,
  • + cena.
Niesamowity sprzet jedyny minus ciut sztywne kable
  • + Moc, cisza, wygląd 5 lat gwarancji i bezproblemowa rejestracja
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Modularny zasilacz to jest TO, żadnych zbędnych kabli
  • + Prosty w montażu
  • + Cicha praca
  • - Dość sztywne kable
trafny i przemyślany zakup polecam
  • + cichy
  • + bez problemu pracuje w crossfire pod obciążeniem
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Tani i porządny zasilacz.SLI gtx 970 bez żadnych problemów.
ocena produktu 1/5 gwiazdki
  • + Niska cena, dwa kable 2x8 dla dwóch kart graficznych, moc linii 12V.
  • - Terkoczący, ciężki i toporny wentylator, niska jakość wtyczek, wtyczki z ostrymi krawędziami,
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
60 miesięcy
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(8)
Pytania i odpowiedzi
Inspiracje
Outlet
Market
Specjalista Morele |23:48
Cześć!
Zasilacz XFX XXX Edition Pro 850W (P1-850X-XXB9) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.