Zasilacz Thermaltake Toughpower GF3 1000W (PS-TPD-1000FNFAGE-4)
ID produktu: 12370813
Rabat zostanie naliczony po dodaniu do koszyka produktu Zasilacz Thermaltake Toughpower GF3 1000W (PS-TPD-1000FNFAGE-4)
 Montaż komputera Standard
Montaż komputera Standard
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
Kupiło 918 osób
 Montaż komputera z instalacją systemu operacyjnego
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
Kupiło 228 osób
 Montaż komputera Komfort
Montaż komputera Komfort
Kupiło 358 osób
 Montaż komputera Premium
Montaż komputera Premium
Kupiło 398 osób
Toughpower GF3 1000W Gold - TT Premium Edition
Gotowy na PCIe Gen 5.0! Zaprojektowana z natywnym modułowym złączem PCIe 12+4pin, seria zasilaczy Toughpower GF3, jest stworzona z myślą o kartach graficznych nowej generacji PCIe 5.0 i jest kompatybilna ze specyfikacją Intel ATX 3.0. W pełni modułowa seria Toughpower GF3 jest dostępna w wersjach 1650 W, 1350 W, 1200 W, 1000 W, 850 W i 750 W i została zbudowana, aby zapewnić wydajność na poziomie 80 PLUS Gold. Mając na celu zapewnienie najlepszej wydajności, zasilacz Toughpower GF3 1000W zawiera wszystkie krytyczne funkcje, takie jak konstrukcja o niskim poziomie szumów 17 milisekund. Dodatkowo zasilacz jest wyposażony w 100% wysokiej jakości japońskie kondensatory i inne komponenty klasy premium, aby zapewnić ciągłą i stabilną moc.
W pełni kompatybilny ze specyfikacjami Intel PSDG ATX 3.0
Zasilacz stworzony, aby być zgodnym z najnowszymi kartami graficznymi
Obsługa PCIe Gen 5.0
Ultra cichy, inteligentny wentylator z funkcją Smart Zero
W pełni modułowe, płaskie, czarne kable
Wysoka jakość
Wysokiej jakości japońskie kondensatory 105°C/221°F zapewniają dużą trwałość, a także najwyższą stabilność, pozostając jednocześnie niezawodnymi komponentami. Pojedyncza szyna +12V o wysokim natężeniu (zaawansowane technologie) Potężna, pojedyncza szyna +12V może prawidłowo dostarczyć moc której potrzebujesz dla najlepszej kompatybilności. Zastosowanie obwodów LLC i DC do DC zapewnia bardzo stabilną pracę i usprawnioną regulację napięć.
Certyfikat 80 PLUS Gold i Intel C6/C7 States Ready
Najwyższa jakość wykonania z niskimi poziomami szumów. Wszystkie tętnienia są niższe niż 30mV przy +12V, +5V lub +3,3V od 0% do 100% obciążenia, aby zapewnić stabilną pracę i utrzymać niezawodne działanie komponentów o kluczowym znaczeniu dla wydajności przez dłuższy czas.
Wyróżnione przez eksperta
  • Certyfikat sprawności 80 Plus Gold
  • Moc 1000W
  • Sprawność 90%
  • Standard/Format ATX 3.0
  • Typ chłodzenia Aktywne - wentylator
Produkt
Kod producentaPS-TPD-1000FNFAGE-4
EAN4713227534031
Informacje techniczne
Standard/FormatATX 3.0
1000W
Certyfikat sprawności
Układ PFCAktywne
90%
135 mm
ZabezpieczeniaBrak danych
W pełni modularne
Złącza
ATX 24-pin (20+4)1
PCI-E 8-pin (6+2)4
PCI-E 16-pin (12+4)1
PCI-E 8-pinNie
PCI-E 6-pinNie
CPU 8-pin (4+4)1
CPU 8-pin1
CPU 4-pinNie
SATA12
Molex4
Informacje fizyczne
Wysokość [mm]86
Szerokość [mm]150
Głębokość [mm]160
Nie
5/5
ocena produktu 5/5 gwiazdki
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%