Zasilacz Thermaltake Smart RGB 700W (PS-SPR-0700NHSAWE-1)

ID produktu: 1438618
Zobacz produkty podobne
(19)
Zapytaj społeczności 8 pytań
Moc:
 • 500W
 • 600W
 • 700W
Opis
Specyfikacja
Opinie (64)
Inspiracje (7)
Pytania i odpowiedzi (8)
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

80 Plus

Certyfikat zasilacza określa pewien standard, jakim charakteryzuje się urządzenie. Dokładniej chodzi o jego sprawność, co przekłada się na wydajność i komfort pracy. Dokonuje się pomiaru sprawności zasilacza przy danym obciążeniu. W przypadku certyfikatu 80 Plus zarówno dla obciążenia 20%, 50% oraz 100% sprawność powinna wynosić minimum 80%. Certyfikowane zasilacze polecane są wszystkim użytkownikom, a w szczególności posiadaczom mocniejszych konfiguracji sprzętowych.

Brak modularnego okablowania

W tego typu zasilaczach użytkownicy nie mają możliwości odłączenia przewodów, które nie będą wykorzystywane przy pracy komputera. Wybierając ten typ zasilacza, należy pamiętać o odpowiedniej obudowie, która pozwoli na umiejętne rozmieszczenie okablowania, aby uniknąć efektu plątaniny. Jednak dużo większy porządek zapewni zasilacz modularny, w którym zbędne kable można łatwo zdemontować. Wybór zależy oczywiście od osobistych preferencji użytkownika. Nadal wiele zasilaczy na rynku nie oferuje modularnego okablowania.

ATX

To najbardziej uniwersalny i najczęściej spotykany standard zasilaczy komputerowych. Znalazł szerokie zastosowanie. Sprawdzi się zarówno przy prostszych konfiguracjach przeznaczonych do pracy biurowej, jak i urządzeniach dla graczy. Wysokość i szerokość tego typu zasilaczy została określona w standardzie. Jednak długość zależna jest od mocy urządzenia i wzrasta proporcjonalnie. To istotna kwestia przy doborze odpowiedniej obudowy, która powinna być przystosowana do rozmiarów zasilacza.

Aktywne chłodzenie

Chłodzenie aktywne jest bardzo wydajne i doskonale dba o odpowiednią pracę komputera. Ponadto stanowi obecnie standard. Jego wadą jest nieco głośniejsza praca. Delikatny hałas można zredukować, instalując wentylatory o większej średnicy. Taki rozmiar sprawi, że będzie obracał się wolniej. Warto również poszukać na rynku urządzeń, wyposażonych w wentylatory, których prędkość obrotu dostosowana jest do temperatury urządzenia. Im temperatura wzrasta, tym szybszy jest obrót.

SCP

Zasilacz odpowiada za dostarczenie energii do podzespołów komputera. W sieci energetycznej dochodzi do wahań parametrów napięcia. SCP (Short Circuit Protection) to zabezpieczenie przeciwzwarciowe. Zostaje aktywowane, gdy w obwodzie wystąpi opór poniżej 0,1 Ω. To zabezpieczenie spotkamy we wszystkich nowych, jak również starszych zasilaczach. Gdy tylko zwarcie zostanie wykryte, zasilacz natychmiast będzie odłączony. Dzięki temu możemy być spokojni o komponenty naszego komputera.

OPP

OPP (Over Power Protection) zabezpiecza przed przeciążeniem cały zasilacz, nie ograniczając się do pojedynczych linii. Dokładnie to samo zabezpieczenie, które można spotkać pod inną nazwą to OLP – Over Load Protection. W obydwu przypadkach zasilanie zostanie wyłączone, gdy pobierana moc przekroczy wartość mocy całkowitej zasilacza.

OVP

OVP (Over Voltage Protection) stanowi zabezpieczenie przed zbyt wysokim napięciem wyjściowym. Zostaje aktywowane w momencie, gdy napięcie jest wyższe o 15%, względem wartości nominalnej. Zabezpieczenie działa na każdej linii wyjściowej zasilacza i wymagane jest przez normę ATX12V. Dzięki temu znacznie zmniejsza się ryzyko awarii zasilanych podzespołów.

Układ PFC aktywny

Układ PFC pozwala na korekcję współczynnika mocy, aby zminimalizować straty w liniach przesyłowych. Układy aktywne dostosowują się do warunków, jakie panują w danej sieci. To bezpośrednio wpływa na możliwość osiągnięcia wysokiej wydajności zasilacza. Zakres współczynnika mocy wynosi od 0.9 do 0.99. Nie jest to parametr, który w znaczny sposób wpłynąłby na komfort użytkowania komputera. Stanowi jednak bardziej ekologiczne rozwiązanie, co dla wielu klientów może mieć istotne znaczenie.

Podświetlenie

Wielu użytkowników bardzo często modyfikuje swoje komputery. Stawiają nie tylko na nowoczesne podzespoły, ale również estetykę komponentów. Jednym z elementów, które mogą znacznie poprawić wygląd komputera jest podświetlany zasilacz. Dzięki temu sprzęt będzie wyróżniał się nowoczesnym designem. Należy jednak pamiętać, że aby dostrzec większość podzespołów, powinniśmy wybrać obudowę z przezroczystymi elementami konstrukcji. Umiejętny dobór elementów konfiguracji pozwoli uzyskać bardzo ciekawą kompozycję.

Zasilacz Thermaltake PS-SPR-0700NHSAWE-1

Smart RGB to pierwsza linia zasilaczy Thermaltake z oświetleniem RGB. Fabrycznie zainstalowany 256-kolorowy hub RGB z 15 trybami podświetlenia do wyboru gwarantuje doskonały design wpisujący się w gusta fanów wirtualnych potyczek. Thermaltake Smart PS-SPR-0700NHSAWE-1 ATX 700W nie tylko prezentuje się niesztampowo, wyróżnia go także wysoka wydajność, cicha praca oraz sprawność potwierdzona certyfikatem 80 PLUS Standard. Wyposażony w najważniejsze złącza oraz zabezpieczenia przeciwprzeciążeniowe, przeciwprzepięciowe oraz przeciwzwarciowe ma wszystkie pożądane cechy zasilacza do mocnych zestawów gamingowych oraz komputera do pracy z profesjonalnymi i wymagającymi aplikacjami.

Wydajny zasilacz z oświetleniem RGB

Podświetlenie, które można dowolne regulować zgodnie z własnymi preferencjami? Zasilacz Thermaltake Smart PS-SPR-0700NHSAWE-1 wyposażono w jeden przycisk do zarządzania oświetleniem RGB, pozwalający przełączyć kolor wentylatora pomiędzy 15 trybami. Podświetlenie pulsujące: czerwone, zielone, niebieskie, żółte, fioletowe, jasnoniebieskie, białe, podświetlenie stałe: czerwone, zielone, niebieskie, żółte, fioletowe, jasnoniebieskie lub białe albo całkowite jego wyłączenie. Thermaltake Smart PS-SPR-0700NHSAWE-1 posiada także wbudowaną pamięć, która przechowuje informacje o zastosowanych ustawieniach i uruchamia wybrany kolor przy każdym starcie systemu. Prezentowany zasilacz Thermaltake Smart RGB wyposażono w 10 żarówek LED.

Certyfikat sprawności 80 PLUS Standard

Choć niesztampowy wygląd Thermaltake Smart PS-SPR-0700NHSAWE-1 to jedna z jego charakterystycznych cech, nie można zapominać również o wysokiej sprawności. Zasilacz zbudowany według ściśle określonych standardów pozwala na cichą i bezproblemową pracę, gwarantuje też łatwość montażu wewnątrz obudowy. Potwierdzeniem wysokiej sprawności energetycznej nawet do 87% jest certyfikat 80 PLUS Standard. Świadczy on nie tylko o znacznie mniejszym zużyciu energii elektrycznej, co wiąże się z niższymi kosztami, ale również mniejszej ilości zmarnowanego ciepła oraz o cichej pracy. Seria Thermaltake Smart RGB zoptymalizowano do pracy z procesorami siódmej generacji marki Intel, aby osiągnąć maksymalną wydajność oraz znacznie większą oszczędność energii.

Cicha praca z wentylatorem 120 mm

Poszukując zasilacza, który jednocześnie gwarantuje skuteczne chłodzenie wszystkich komponentów zestawu komputerowego oraz wysoką kulturę pracy, najlepiej od razu sięgnąć po Thermaltake Smart PS-SPR-0700NHSAWE-1 700 W. Wentylator o średnicy 120 mm wtłacza chłodne powietrze do obudowy, zapewniając optymalną temperaturę i chłodzenie najważniejszych podzespołów. Automatyczna regulacja obrotów umożliwia inteligentne dostosowanie prędkości wiatraka do aktualnie wykonywanych czynności i wynikającego z nich obciążenia. Uciążliwy i głośny wentylator, który nawet podczas przeglądania Internetu powoduje dyskomfort? Na pewno nie model zastosowany w zasilaczu Thermaltake Smart PS-SPR-0700NHSAWE-1.

Bezpieczeństwo w każdych warunkach

Zabezpieczenia przeciwprzepięciowe (OVP), przeciwzwarciowe (SCP) oraz przeciwprzeciążeniowe (OPP) gwarantują bezpieczeństwo i niezawodną oraz efektywną pracę zasilacza Thermaltake Smart PS-SPR-0700NHSAWE-1 700 W w każdych warunkach. Urządzenie wyposażono w jedno złącze CPU 4+4 (8) pin, dwa złącza PCI-E 2.0 6+2 (8) pin, pięć złączy MOLEX 4-pin, sześć złączy SATA, jedno złącze EPS12V 20+4 (24) pin oraz jedno złącze FDD. Niezależnie, czy zasilacz Thermaltake Smart PS-SPR-0700NHSAWE-1 700 W ma być elementem dopiero co budowanego cichego zestawu, aktualizacją już istniejącego PC, czy podzespołem mocnej maszyny gamingowej – można być pewnym, że poradzi sobie w każdej roli.

Rozwiń opis
Wyróżnione przez eksperta
 • Certyfikat sprawności 80 Plus
 • Moc 700W
 • Modularne okablowanie Nie
 • Średnica wentylatora 120 mm
 • Standard/Format ATX
Produkt
Producent Thermaltake
Kod producenta PS-SPR-0700NHSAWE-1
EAN 4711246870475
Informacje techniczne
Standard/Format ATX
Moc 700W
Certyfikat sprawności 80 Plus
Układ PFC Aktywny
Sprawność 85%
Typ chłodzenia Aktywne - wentylator
Średnica wentylatora 120 mm
Zabezpieczenia OPP, OVP, SCP
Modularne okablowanie Nie
Złącza
ATX 24-pin (20+4) 1
PCI-E 8-pin (6+2) 2
12VHPWR PCI-E 5.0 16-pin (12+4) Nie
PCI-E 8-pin Nie
PCI-E 6-pin Nie
CPU 8-pin (4+4) 1
CPU 8-pin Nie
CPU 4-pin Nie
SATA 6
Molex 5
Informacje fizyczne
Wysokość [mm] 86
Szerokość [mm] 150
Głębokość [mm] 140
5/5
(19)
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Zasilacz Thermaltake Smart RGB 500W (PS-SPR-0500NHSAWE-1)

-zasilacz nie jest modularny tak jak to jest napisane w opisie przekonałem się o tym po zakupie....
 • ZALETY:
 • + RGB
 • + Bardzo cichy.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Po 1.5 roku od zakupu zasilacza działa świetnie, komputer, pracuje bardzo stabilnie, nie słyczać brzęczenia cewetk itp, oświetlenie delikatne, przyjemne, można wyłączyć. Jedyna nieprzyjemna cecha to silnik wentylatora: słychać nie szum powietrza tylko silnik lub łożyska, tak było od początku. Słychać to wyraźnie kiedy wyłączone są wentylatory procesora i grafiki. Kolejnym razem wybiorę zasilacz z chłodzeniem pasywnym lub półpasywnym.
 • ZALETY:
 • + stabilna praca
 • + stabilna praca
 • + przyjemne oświetlenie
 • WADY:
 • - trochę głośne chłodzenie
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Miałem pewne zastrzeżenia , że LED ,że 700wat , może być mało itp
Ale kilka miesięcy i wszelkie obawy znikły , zasila cz chodzi i ma się dobrze . W obudowie prezentuje się świetnie - nie jest to (żarówa ) jest , świeci i nie razi swoją krzykliwością .
 • ZALETY:
 • + wizualnie i jakościowo plus wydajnościowo wymiata
 • WADY:
 • - brak
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Zasilacz Thermaltake Smart RGB 500W (PS-SPR-0500NHSAWE-1)

Rozbudowany super świeci
 • ZALETY:
 • + Bardzo czytelny wyswietlacz
 • + Dokładnie zalicza kroki
 • + Pasek na teleskopach można wymienić na skórzany
 • WADY:
 • - Wyswietlacz świeci przy każdym ruchu
 • - Kroki zlicza jak byłam w pracy na noc A z drugiej strony liczy czas jako sen
 • - Sen wogule nie zlicza tragiczne algorytmy z 10h policzył 7h
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Zasilacz Thermaltake Smart RGB 500W (PS-SPR-0500NHSAWE-1)

Bardzo ładnie wyglądający zasilacz, spokojnie zasila mniej wymagające podzespoły (Ryzen 3-5+GTX1050ti,GTX970). Brakuje jedynie modularności kabli.
 • ZALETY:
 • + Ładne podświetlenie
 • + Dobra Kultura Pracy
 • WADY:
 • -
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Zasilacz Thermaltake Smart RGB 500W (PS-SPR-0500NHSAWE-1)

Zauważyłem, że po wyłączeniu komputera zasilacz nadal wydaje dźwięki jeśli jest podłączony do sieci. Prawdopodobnie jakaś cewka. Wyłączenie listwy/wyjęcie wtyczki i jest cicho.
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Zasilacz Thermaltake Smart RGB 600W (PS-SPR-0600NHSAWE-1)

Po prostu solidny produkt: żadnych skoków napięcia, żadnych problemów z wieszaniem grafiki (problem, przez który zakupiłem ten zasilacz).
 • ZALETY:
 • + Ładny ;-)
 • + bezusterkowy
 • WADY:
 • - brak
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Zasilacz Thermaltake Smart RGB 500W (PS-SPR-0500NHSAWE-1)

ok produkt pracuje po kilkanaście godzin dziennie bez zastrzeżeń zamówiłem drugi taki sam do drugiego kompa
 • ZALETY:
 • +cisza wydajność RGB
 • WADY:
 • - jak dotąd brak
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Zasilacz Thermaltake Smart RGB 500W (PS-SPR-0500NHSAWE-1)

Bardzo fajny zasilacz RGB idealny do kart z średniej półki (gtx 1060 6gb)
 • ZALETY:
 • + rgb
 • + nie grzeje się
 • + cena
 • WADY:
 • - sztywne kable
 • - ma tylko 2x6+2pin
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Zasilacz Thermaltake Smart RGB 500W (PS-SPR-0500NHSAWE-1)

Zasilacz działa dobrze, nie traci mocy, dobrze radzi sobie z i5-7500 i GTX 1070
 • ZALETY:
 • + nie ma spadków mocy
 • + wiele opcji podświetlenia
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Zasilacz Thermaltake Smart RGB 500W (PS-SPR-0500NHSAWE-1)

Przewody elastyczne nie sztywne, 2x 6+2 pcie. Przycisk do zmiany kolorów. Brakuje trybu aby zmieniały się kolory
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Zasilacz Thermaltake Smart RGB 600W (PS-SPR-0600NHSAWE-1)

Spełnia swoją rolę, delikatne podświetlenie ładnie się rozchodzi po obudowie, przycisk zmiany trybu pracy RGB.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Zasilacz Thermaltake Smart RGB 500W (PS-SPR-0500NHSAWE-1)

jest ok polecam
 • ZALETY:
 • + cichy stabilne napiecie jest ok z r5 1600af i gtx 1650 super
 • WADY:
 • - brak
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Zasilacz Thermaltake Smart RGB 500W (PS-SPR-0500NHSAWE-1)

zasilacz swietny i w dobrej cenie
+neigrzeje sie ma ledy i dużą moc .
-brak
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Zasilacz Thermaltake Smart RGB 500W (PS-SPR-0500NHSAWE-1)

W tej cenie ciężko o lepszy.
 • ZALETY:
 • + Cena
 • + Jakość
 • + Podświetlenie
 • + Kable w oplocie
 • WADY:
 • - Brak?
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobry zasilacz mam go już ponad 4 lata i wszystki sprawnie działa
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Zasilacz Thermaltake Smart RGB 500W (PS-SPR-0500NHSAWE-1)

Bardzo fajny zasialcz
 • ZALETY:
 • + bardzo cichy
 • + ma podświetlenie
 • + bardzo wydajny
 • WADY:
 • - brak
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Naprawdę polecam
 • ZALETY:
 • + Niedrogi bardzo cichy umiarkowane podświetlenie
 • WADY:
 • - brak
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
dobry zasilacz
 • ZALETY:
 • + nie piszczy
 • + rgb
 • + duży zapas mocy
 • WADY:
 • - szytywne okablowanie
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
W tym progu cenowym solidna jakość.
 • ZALETY:
 • + Cena
 • + Kultura pracy
 • WADY:
 • - Dla mnie brak
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Po kilku miesiącach pracy kultura taka sama, dalej polecam!
Masz pytania? 
U
15.12.2020
Czy będzie kompatybilny z Intel i 9-9900 k MSI rtx 3060 ti główna Asus MAXIMUS IX APEX
b
bodzio
16.12.2020
chodzi na płycie z390 aorus maste rz kartą rtx 2070 extrem z prockiem i 9900 k i smiga ażmiło i wcale nie jedst głośny polecam
Zgłoś nadużycie
Warunki gwarancji
Długość
60 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Kontakt: http://my.thermaltake.com/ctGeneral.aspx
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(64)
Pytania i odpowiedzi
(8)
Inspiracje
(7)
Outlet
(0)

Market

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od  , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.

Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!

Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

Zwykły zakup
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD   DO  
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD  
CZAS NA ZWROT*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
DARMOWY ZWROT
Dla produktów, które można nadać za pomocą Paczkomatu lub DPD pickup point
BRAK
Specjalista Morele | 08:34
Cześć!
Zasilacz Thermaltake Smart RGB 700W (PS-SPR-0700NHSAWE-1) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.

298,92 zł
Do koszyka