Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł lub od 39,99 zł z  
Darmowa dostawa od 199 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
 • obejmuje Kurier standard, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
 • obejmuje Kurier standard, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera Express

Zasilacz SilentiumPC Deus 500W PSU 80Plus Bronze 4xPEG (SPC082)

ID produktu: 527959
Zobacz produkty podobne
(162)
Zapytaj społeczności 8 pytań
 • Certyfikat sprawności: 80 Plus Bronze
 • Moc: 500 W
 • Modularne okablowanie: Nie
 • Średnica wentylatora: 120 mm
 • Standard/Format: ATX
Opis
Specyfikacja
Opinie (162)
Inspiracje (1)
Pytania i odpowiedzi (8)
Gwarancje i usługi

Moc 500W

Moc zasilacza to niezwykle istotny parametr, który oznacza ilość energii, jaką można dostarczyć do podzespołów komputera. Mniej zaawansowane sprzęty, których głównym przeznaczeniem jest praca biurowa, najczęściej mogą być zasilane przez moc 500W. Należy jednak dokładnie to sprawdzić. Wystarczy zsumować zapotrzebowanie na energię wszystkich komponentów. Prostym rozwiązaniem będzie skorzystanie z kalkulatora, który bez trudu znajdziemy w internecie. Wybór odpowiedniego zasilacza ma duży wpływ na bezpieczną pracę komputera.

80 Plus Bronze

Nie ulega wątpliwości, że certyfikowany zasilacz to doskonały wybór. Dzięki temu możemy mieć pewność, z jaką wydajnością pracuje nasz sprzęt. Wszystko dzięki sprawności określonej przy danym obciążeniu. Certyfikat 80 Plus Bronze oznacza sprawność na poziomie minimum 85% przy 50% obciążenia i minimum 82% sprawności przy 20% i 100% obciążenia. To wyniki, które prezentują się bardzo dobrze. Budując konfigurację komputerową, warto pamiętać o certyfikowanym zasilaczu. To z pewnością zmniejszy ryzyko awarii.

Brak modularnego okablowania

W tego typu zasilaczach użytkownicy nie mają możliwości odłączenia przewodów, które nie będą wykorzystywane przy pracy komputera. Wybierając ten typ zasilacza, należy pamiętać o odpowiedniej obudowie, która pozwoli na umiejętne rozmieszczenie okablowania, aby uniknąć efektu plątaniny. Jednak dużo większy porządek zapewni zasilacz modularny, w którym zbędne kable można łatwo zdemontować. Wybór zależy oczywiście od osobistych preferencji użytkownika. Nadal wiele zasilaczy na rynku nie oferuje modularnego okablowania.

ATX

To najbardziej uniwersalny i najczęściej spotykany standard zasilaczy komputerowych. Znalazł szerokie zastosowanie. Sprawdzi się zarówno przy prostszych konfiguracjach przeznaczonych do pracy biurowej, jak i urządzeniach dla graczy. Wysokość i szerokość tego typu zasilaczy została określona w standardzie. Jednak długość zależna jest od mocy urządzenia i wzrasta proporcjonalnie. To istotna kwestia przy doborze odpowiedniej obudowy, która powinna być przystosowana do rozmiarów zasilacza.

Aktywne chłodzenie

Chłodzenie aktywne jest bardzo wydajne i doskonale dba o odpowiednią pracę komputera. Ponadto stanowi obecnie standard. Jego wadą jest nieco głośniejsza praca. Delikatny hałas można zredukować, instalując wentylatory o większej średnicy. Taki rozmiar sprawi, że będzie obracał się wolniej. Warto również poszukać na rynku urządzeń, wyposażonych w wentylatory, których prędkość obrotu dostosowana jest do temperatury urządzenia. Im temperatura wzrasta, tym szybszy jest obrót.

SCP

Zasilacz odpowiada za dostarczenie energii do podzespołów komputera. W sieci energetycznej dochodzi do wahań parametrów napięcia. SCP (Short Circuit Protection) to zabezpieczenie przeciwzwarciowe. Zostaje aktywowane, gdy w obwodzie wystąpi opór poniżej 0,1 Ω. To zabezpieczenie spotkamy we wszystkich nowych, jak również starszych zasilaczach. Gdy tylko zwarcie zostanie wykryte, zasilacz natychmiast będzie odłączony. Dzięki temu możemy być spokojni o komponenty naszego komputera.

OPP

OPP (Over Power Protection) zabezpiecza przed przeciążeniem cały zasilacz, nie ograniczając się do pojedynczych linii. Dokładnie to samo zabezpieczenie, które można spotkać pod inną nazwą to OLP – Over Load Protection. W obydwu przypadkach zasilanie zostanie wyłączone, gdy pobierana moc przekroczy wartość mocy całkowitej zasilacza.

OCP

Jednym ze sposobów ochrony naszego sprzętu jest OCP (Over Current Protection). To zabezpieczenie przeciwko przeciążeniu stabilizatora zbyt wysokim natężeniem prądu. Każda linia zasilająca jest oddzielnie monitorowana. W przypadku jakiegokolwiek przeciążenia zasilacz zostaje wyłączony. OCP to wymóg normy ATX12V.

OTP

OTP (Over Temperature Protection) zabezpiecza zasilacz przed przegrzaniem, jakie może nastąpić na skutek przeciążenia, czy złej cyrkulacji powietrza. Zasilanie zostanie natychmiast wyłączone, gdy temperatura osiągnie wartość progową. Zabezpieczenie OTP wymagane jest przez normę ATX12V.

OVP

OVP (Over Voltage Protection) stanowi zabezpieczenie przed zbyt wysokim napięciem wyjściowym. Zostaje aktywowane w momencie, gdy napięcie jest wyższe o 15%, względem wartości nominalnej. Zabezpieczenie działa na każdej linii wyjściowej zasilacza i wymagane jest przez normę ATX12V. Dzięki temu znacznie zmniejsza się ryzyko awarii zasilanych podzespołów.

SIP

Aby znacznie zmniejszyć ryzyko wystąpienia awarii, należy wybrać zasilacz z odpowiednimi zabezpieczeniami. SIP (Surge & inrush protection) chroni zasilacz przed prądami udarowymi. Gwałtowne impulsy mogą pochodzić z sieci energetycznej i obciążeń indukcyjnych. Dlatego przy kompletowaniu konfiguracji komputerowej warto zadbać o zasilacz wyposażony w tego typu ochronę.

OLP

OLP (Over Load Protection) chroni cały zasilacz przed przeciążeniem, nie ograniczając protekcji do pojedynczych linii. Jeżeli pobierana moc przekroczy wartość całkowitą, zasilanie zostanie natychmiast odłączone. W identyczny sposób działa zabezpieczenie, które możemy spotkać pod inną nazwą – OPP (Over Power Protection).

Układ PFC aktywny

Układ PFC pozwala na korekcję współczynnika mocy, aby zminimalizować straty w liniach przesyłowych. Układy aktywne dostosowują się do warunków, jakie panują w danej sieci. To bezpośrednio wpływa na możliwość osiągnięcia wysokiej wydajności zasilacza. Zakres współczynnika mocy wynosi od 0.9 do 0.99. Nie jest to parametr, który w znaczny sposób wpłynąłby na komfort użytkowania komputera. Stanowi jednak bardziej ekologiczne rozwiązanie, co dla wielu klientów może mieć istotne znaczenie.

Deus G1 500W to zasilacz marki Silentium PC o mocy 500W, przeznaczony do obudów komputerowych. Zasilacz jest kompatybilny z najnowszymi technologiami PC. Obsługuje najnowsze specyfikacje ATX12V, dzięki czemu może być używany z obecną i następną generacją platform z wielordzeniowymi procesorami. Wyposażony jest w aktywny układ PFC i charakteryzuje się niezwykle wysoką efektywnością ponad 85% skuteczności, zgodne z certyfikatem 80-PLUS Bronze. Zasilacz posiada kompletny system zabezpieczeń. UVP (Zabezpieczenie podnapięciowe) - Jeśli napięcia spadnie poniżej wartości tolerancji na jednej z linii, zasilacz wyłączy się automatycznie. OVP (Ochrona przeciwprzepięciowa) - Jeśli napięcia wzrośnie powyżej określonej wartości tolerancji na jednej z linii, zasilacz wyłączy się automatycznie. SCP (zabezpieczenie przeciw zwarciowe) - W przypadku zwarcia funkcja ta zapobiega uszkodzeniu najważniejszych elementów zasilacza. OPP (zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe) To zabezpieczenie włącza się w sytuacji gdy system wymaga większej mocy niż zasilacz jest w stanie dostarczyć. OCP (zabezpieczenie nad-prądowe) - Jeśli obciążenie na jednej z linii przekracza jej dopuszczalne parametry, zasilacz wyłączy się automatycznie.


Główne cechy:

 • Realna moc 500W, stabilna praca przy pełnym obciążeniu
 • Wysoka sprawność, potwierdzona certyfikatem 80PLUS®Bronze
 • Bardzo cichy, regulowany termicznie wentylator
 • Komplet złącz dla nowoczesnych komputerów
 • Zestaw siedmiu zabezpieczeń gwarantujący bezpieczeństwo komponentów
 • Technologia V-SEC – specjalnie wzmocniona płytka drukowana
 • Kondensatory o wysokiej odporności termicznej i przedłużonej żywotności
 • 4 złącza PCI-E
 • Długie, w pełni oplecione kable
 • Zgodny z funkcją Intel C6/C7 procesora Intel Haswell
Rozwiń opis
Wyróżnione przez eksperta
 • Certyfikat sprawności 80 Plus Bronze
 • Moc 500 W
 • Modularne okablowanie Nie
 • Średnica wentylatora 120 mm
 • Standard/Format ATX
Produkt
Producent SilentiumPC
Kod producenta SPC082
Informacje techniczne
Standard/Format ATX
Certyfikat sprawności 80 Plus Bronze
Układ PFC Aktywny
Sprawność 85%
Typ chłodzenia Aktywne - wentylator
Średnica wentylatora 120 mm
Modularne okablowanie Nie
Złącza
ATX 24-pin (20+4) 1
PCI-E 8-pin (6+2) 2
PCI-E 8-pin Nie
PCI-E 6-pin 2
CPU 4+4 (8) pin 1
CPU 8-pin Nie
CPU 4-pin Nie
SATA 6
Molex 2
Informacje fizyczne
Wysokość [mm] 86
Szerokość [mm] 150
Głębokość [mm] 180
4.5/5
(162)
92% osób poleca
ten produkt
5
64%
4
27%
3
2%
2
4%
1
2%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Zasilacz to poważna rzecz. Miałem kupić OCZ w pobliskim sklepie komputerowym, który był droższy o 50zł. Dowiedziałem się jednak o SilentiumPC Deus G1 500W i postanowiłem, że bardziej przyjże się temu zasilaczowi. Przeglądałem mase opinii, które jednoznacznie mówiły, że w tej cenie to jeden z najlepszych zasilaczy. Jestem zadowolony z wyboru.
 • ZALETY:
 • + cena
 • + czarny design, który idealnie komponuje się z moją obudową
 • + cichy (zestawiając go z moim poprzednim sprzętem)
 • + dużo zabezpieczeń chroniących nasz sprzęt
 • + mocna linia 12v jak na zasilacz 500W
 • + dobre oploty
 • + dobre bo Polskie
 • WADY:
 • - brakuje modularności - kable trochę się plączą w obudowie, co przeszkadza w dobrej cyrkulacji powietrza
 • - tylko 2-letnia gwarancja, gdy w przypadku innych zasilaczy w podobnej cenie, gwarancja sięga nawet 3-4 lat
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Znakomity zasilacz obecnie najlepszy wybór od ok 200-220zł (wyżej xfx 550w)
Długie kable,oploty wykonanie oraz marka SAMA dość mało znana w polsce ale doceniania zagranicą choć jak jest za co lepiej brać xfx oparte na seasonicu
 • ZALETY:
 • + wygląd, długie kable,
 • WADY:
 • - zasilacz posiada 2 kable pci-e (każdy 2 gniazdka) każdy z nich podpięty jest pod inną linję +12v i nie są opisane który jest który także łatwo można podpiąć wydajną grafikę pod ten sam kanał co zasilany jest procesor co nie jest najlepszą opcją ;)
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Znalazłeś może rozwiązanie, jak do tego nie dopuścić?
pod procesor jest jedno wyjscie a pod grafike 2 wystarczy troche pomyslec
Opinia potwierdzona zakupem
Solidny zasilacz posiadający certyfikat 80+ bronze. Zasilacz ma 7 zabezpieczeń, które skutecznie ochronią podzespoły komputera. Zasilacz bardzo ładnie trzyma napięcie nawet przy wysokim obciążeniu(karta GF GTX660 3GB).
 • ZALETY:
 • + 7 zabezpieczeń.
 • + Brak spadków napięcia.
 • + Certyfikat 80+ bronze.
 • + Przewody dodatkowo zabezpieczone czarnym tworzywem.
 • + Łatwo zagospodarować miejsce w obudowie.
 • + Zasilacz śmiało może konkurować z produktami z wyższej półki cenowej.
 • WADY:
 • - Zawsze się coś znajdzie.
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Sporo kabli, miałem problem je schować w obudowie, szkoda że nie jest modularny ale odpinane kable ma już nowszy model M1 który chyba wyszedł po G1 i po tym jak go kupiłem ale zasilacz jest dobry. Cichy, głośne jest moje stockowe chłodzenie procesora które będę zmieniał.
 • ZALETY:
 • + Cichy.
 • + Fajnie wygląda.
 • + W porównaniu z moim poprzednim zasilaczem NoName to dzień i noc.
 • WADY:
 • - Trochę sztywne kable chociaż oplot fajny.
 • - Brak możliwości ich odpięcia.
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Sporo kabli, miałem problem je schować w obudowie, szkoda że nie jest modularny ale odpinane kable ma już nowszy model M1 który chyba wyszedł po G1 i po tym jak go kupiłem ale zasilacz jest dobry. Cichy, głośne jest moje stockowe chłodzenie procesora które będę zmieniał.
 • ZALETY:
 • + Cichy.
 • + Fajnie wygląda.
 • + W porównaniu z moim poprzednim zasilaczem NoName to dzień i noc.
 • WADY:
 • - Trochę sztywne kable chociaż oplot fajny.
 • - Brak możliwości ich odpięcia.
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Sporo kabli, miałem problem je schować w obudowie, szkoda że nie jest modularny ale odpinane kable ma już nowszy model M1 który chyba wyszedł po G1 i po tym jak go kupiłem ale zasilacz jest dobry. Cichy, głośne jest moje stockowe chłodzenie procesora które będę zmieniał.
 • ZALETY:
 • + Cichy.
 • + Fajnie wygląda.
 • + W porównaniu z moim poprzednim zasilaczem NoName to dzień i noc.
 • WADY:
 • - Trochę sztywne kable chociaż oplot fajny.
 • - Brak możliwości ich odpięcia.
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Sporo kabli, miałem problem je schować w obudowie, szkoda że nie jest modularny ale odpinane kable ma już nowszy model M1 który chyba wyszedł po G1 i po tym jak go kupiłem ale zasilacz jest dobry. Cichy, głośne jest moje stockowe chłodzenie procesora które będę zmieniał.
 • ZALETY:
 • + Cichy.
 • + Fajnie wygląda.
 • + W porównaniu z moim poprzednim zasilaczem NoName to dzień i noc.
 • WADY:
 • - Trochę sztywne kable chociaż oplot fajny.
 • - Brak możliwości ich odpięcia.
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobry zasilacz dla gracza i nie tylko. Dużo zabezpieczeń zapewnia bezawaryjność oraz gwarantuje wysoką jakość prądu wychodzącego do komputera.
 • ZALETY:
 • + Wysoka sprawność, dużo zabezpieczeń, długie kable, mnogość kabli różnego typu.
 • WADY:
 • - Nie zauważyłem na razie, chociaż na upartego można by tu wpisać, że nie modularny. Mimo iż dostępny jest tutaj w sklepie za 40 zł więcej mocniejszy brat Deus M1(Modularny).
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Jak na razie działa bez zarzutów. Dobry wybór do tańszych zestawów, a z mocniejszymi konfiguracjami też daje sobie spokojnie radę.
 • ZALETY:
 • + przede wszystkim niska cena
 • + cichy
 • + stosunek jakości do ceny
 • + solidne oploty (kable się nie plączą, a dodatkowo poprawiają wygląd)
 • + zabezpieczenia
 • WADY:
 • -kable trochę sztywne
 • -szkoda, że nie jest modularny
 • -trochę krótka gwarancja na tle konkurencji
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Nie można oszczędzać na takich komponentach komputera. Solidny zasilacz odpowiedni do średnich konfiguracji komputerów do gier. Jak na razie działa bezproblemowo, i do tego polski produkt. Świetny dla tych którzy szukają porządnego zasilacza a nie mają dużego budżetu.
 • ZALETY:
 • + Duża moc
 • + Ilość zabezieczeń
 • + Ilość kabli i odpowienia długość
 • + Cisza pracy
 • + Cena
 • WADY:
 • - Jak na razie brak
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Rewelacyjny zasilacz. Szczerze to jestem w szoku , że Polska zrobiła tak wysoko jakościowy sprzęt. Nie dość ,że bebechy ma solidne to jest mocny. Ciągnie dwie karty bez problemu. A w dodatku cichy i chłodny.
 • ZALETY:
 • + trzyma napięcia jak skała
 • + cena
 • + jakość
 • + długie kable
 • + oploty na kablach
 • + solidna 12V
 • + spokojny zapas mocy na konfiguracji dla gracza
 • WADY:
 • - brak
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Co ja mogę powiedzieć, zasilacz wart chyba swojej dobrej opinii na forach internetowych. Komputer chodzi stabilnie, sam zasilacz nie grzeje się i jest całkiem estetycznie wykonany. Demonem ciszy może nie jest ale jego praca nie jest też z kolei tak głośna by przeszkadzać w pracy.
 • ZALETY:
 • + estetyczne wykonanie
 • + kultura pracy
 • WADY:
 • - ciężko stwierdzić
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Zasilacz mam od chyba 9 lat. Przeszedł różne konfiguracje komputera, łącznie ze zmianami miejsc zasilania, od bloków do domów jednorodzinnych, a zaszumienie sieci było spore. Chodzi do dziś na Ryzen 1700X i RX5700 8GB (na 8 i 6 pin) bez zająknięcia. Póki napięcia stabilne nie zmieniam.
 • ZALETY:
 • + stabilność
 • + cisza
 • WADY:
 • - brak odpinanych przewodów
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
W tej cenie - rewelacja ale dokładając około 50 zł mamy wersję modularną i to 50W mocniejszą, wydaje mi się że warto by dołożyć. A co do tego produktu to mogę go tylko chwalić.
 • ZALETY:
 • + Dużo wtyczek
 • + Oplot wszystkich kabli
 • + Fajny desing
 • + Pasuje zarówno do obudowy z montowaniem na górze jak i na dole.
 • WADY:
 • - Plastikowa obudowa
 • - Made in China
Posiadam ten produkt Od dziś
Opinia potwierdzona zakupem
Wszystko działa jak powinno, jakość wykonania produktu bardzo wysoka w stosunku do jego ceny.
 • ZALETY:
 • + duża moc 500W
 • + wszystkie przewody w osłonie siatkowej co bardzo ułatwia utrzymanie porządku wewnątrz obudowy
 • WADY:
 • - nie jest to budowa modułowa co powoduje że nie można usunąć niepotrzebnych kabli
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo cichutki ,jakościowo bardzo dobry,
 • ZALETY:
 • + Cena
 • + Długie kable
 • + Strasznie cichy
 • + 500W
 • WADY:
 • - Był problem z podłączeniem zasilania do karty graficznej Gigabyte GTX 760, 2+6pin nie chciało się wpiąć do karty graf. ponieważ radiatorek od dołu przeszkadzał i trzebabyło rozdzielic
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Zestaw i5 4590 plus gtx 770 msi OC uciągnie bez problemu.
 • ZALETY:
 • + Długie kable w oplocie
 • + Duża ilość kabli
 • + 80Plus Bronze
 • + Zabezpiecenia
 • WADY:
 • - Sztywne kable (ale można wygiąć bez problemu :)
 • - Duża ilość kabli może powodować problemy w mniejszych obudowach
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Genialny zasilacz w tej cenie, oczywiście wielkim plusem jest certyfikat +80 Bronze.
Tak na marginesie ma świetne zabezpieczenie bo uratował mnie przed spaleniem płyty głównej ;)
 • ZALETY:
 • + Nie będę się wiele rozpisywał genialny zasilacz.
 • WADY:
 • - Nie ma :)
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Krótko i w temacie - super zasilacz w cenie i do w miarę solidnego kompa do gier oraz do zwykłego użytkowania.
 • ZALETY:
 • + cena
 • + jakośc
 • + pociagnie fajny sprzęcik
 • + mały pobór
 • WADY:
 • - ze strony moich oczekiwań brak jakichkolwiek minusow
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Dużo zabezpieczeń które chronią podzespoły, ma ładne oploty, no i oczywiście 80 Plus Bronze. Nie jest to żaden chinski produkt tylko polski
 • ZALETY:
 • + dużo zabezpieczeń
 • + dobre oploty
 • + cena
 • WADY:
 • -krótki przewód zasilający płyte główną
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Masz pytania? 
b
ba...20
18.01.2015
Czy Zasilacz SilentiumPC Deus 500W PSU 80Plus Bronze 4xPEG (SPC082) będzie wystarczający do
takich produktów jak tu : http://www.morele.net/inventory/info/xpIhis/ Zasilacz w tej liście podał inny informatyk
B
Błażej
13.12.2016
Witam Czy zasilacz posiada Pine 4 bo potrzebuje takiej do zasilenia płyty głównej w starym zasilaczu mam jedną 20+4 i dodatkowo idzie jedna właśnie 4 pin do płyty głównej Płyta Gigabyte B75-D3V
Zgłoś nadużycie
Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
222920130
E-mail:
https://www.silentiumpc.com/informacje/
Opis:
Kontakt Pytania ogólne i techniczne: [email protected] Zapytania o sprzęt na recenzje: [email protected] Adres korespondencyjny i kontakt telefoniczny: COOLING.PL Opacz-Kolonia ul. Rebusowa 3 02-292 Warszawa tel. +48 22 2920130
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(162)
Pytania i odpowiedzi
(8)
Inspiracje
(1)
Outlet
(0)

Market

Zasilacz SilentiumPC Deus 500W PSU 80Plus Bronze 4xPEG (SPC082)

Zadaj pytanie społeczności Morele ASK i posiadaczom produktów

Niezależnie od tego czy będzie to pytanie techniczne, czy prośba o opinię innych użytkowników - średni czas odpowiedzi wynosi 30 minut.

Morele ASK
Asystent Morele ASK | 23:21
Cześć, o co chcesz zapytać?
Morele Ask
Temat pytania
Zapytaj ekspertów i użytkowników tego produktu
np. o jego cechy, specyfikację i wrażenia z użytkowania.
Zmień
Zapytaj Morele
np. o zakupy w sklepie, dostępność produktów, sposoby dostawy i płatności lub ofertę.
Zgłoś problem
Morele ASK
Asystent Morele ASK | 23:21
Aktualnie pomocy udziela: 24 użytkowników
Obecnie szacowany czas odpowiedzi wynosi mniej niż 30 minut.
Podaj proszę adres e-mail, na który wyślemy powiadomienie o odpowiedzi. Pamiętaj, że administratorem Twoich danych podanych w formularzu jest Morele.net Więcej
z siedzibą w Krakowie, al. Jana Pawła II 43b, 31-864 Kraków.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w sklepie internetowym, a także w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Twoje dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.
Twój e-mail
Zmień
Morele ASK
Asystent Morele ASK | 23:21
Aktualnie pomocy udziela: 24 użytkowników
Obecnie szacowany czas odpowiedzi wynosi mniej niż 30 minut.
Podaj proszę adres e-mail, na który wyślemy powiadomienie o odpowiedzi. Pamiętaj, że administratorem Twoich danych podanych w formularzu jest Morele.net Więcej
z siedzibą w Krakowie, al. Jana Pawła II 43b, 31-864 Kraków.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w sklepie internetowym, a także w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Twoje dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.
Twój e-mail
Zmień
Morele ASK
Asystent Morele ASK | 23:21
Cześć, o co chcesz zapytać?
Treść pytania
Załączniki
Morele ASK
Asystent Morele ASK | 23:21
Dziękujemy! 🎉🎉🎉

Twoje pytanie zostanie opublikowane w serwisie Morele ASK. Wyślemy Ci maila, gdy tylko pojawi się na nie odpowiedź.
Morele ASK
Asystent Morele ASK | 23:21
Zgłoś problem dotyczący funkcjonowania naszej strony. Postaraj się opisać go jak najdokładniej.
Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h na Twój adres e-mail.
Wpisz poniżej treść zgłoszenia
Treść pytania
Załączniki
Możesz wysłać maksymalnie 5 załączników naraz. Dozwolone formaty: jpeg, jpg, png
Morele ASK
Asystent Morele ASK | 23:21
Dziękujemy! 🎉🎉🎉

Twoje pytanie zostało wysłane do Działu Obsługi Klienta. Odpowieź wyślemy na Twój adres e-mail.

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od 39,99 zł, możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.

Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!

Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

Zwykły zakup
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD 39,99 ZŁ DO 199 zł
Kurier Express
0 zł
od 19,99 zł
Kurier standard
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 14,99 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
od 9,99 zł
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD 199 zł
Kurier Express
0 zł
od 19,99 zł
Kurier standard
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
DARMOWY ZWROT
Dla produktów, które można nadać za pomocą Paczkomatu lub DPD pickup point
BRAK
Specjalista Morele | 23:21
Cześć!
Zasilacz SilentiumPC Deus 500W PSU 80Plus Bronze 4xPEG (SPC082) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.