Zasilacz serwerowy NETGEAR REPL.POWER SUPPLY M4300-SERIES - APS550W-100NES
ID produktu: 1215813
Specyfikacja
Diody LEDTak
Kolor produktuMetaliczny
Typ produktuZasilanie
Częstotliwość wejściowa AC50 - 60 Hz
Moc w sumie550 W
Napięcie wejściowe AC100 - 240 V
Szerokość240mm
Długość310mm
Wysokość80mm
Wyróżnione przez eksperta
  • Moc 550W
Produkt
MarkaNETGEAR
Kod producentaAPS550W-100NES
EAN0606449111217
Informacje podstawowe
Moc550W