Zasilacz serwerowy Inter-Tech Server-Netzteil Inter-Tech ASPOWER 2A-MV0700 Mini-Redundant - 99997230
ID produktu: 1637823
Wentylatory: 4x 40mm
Zarządzanie przewodami: na stałe
Złącza: 1x 20/?24-Pin, 2x 4/?8-Pin ATX12V, 2x SATA, 6x IDE, 1x dyskietka
Średnia sprawność: >92% (Producent)
Wymiary (SxWxG): 150x86x185mm
Gwarancja producenta: trzy lata
Ilość szyn 12V: 1
+3.3V: 30A
+5V: 30A
+12V: 58A
-12V: 1A
+5Vsb: 3A
PFC: aktywne
Budowa: ATX PS/?2
Cechy dodatkowe produktu: redundantny, ErP Lot 6
Wyróżnione przez eksperta
  • Moc 700W
Producent
Nazwa producenta Inter-Tech Elektronik Handels GmbH
Adres Hainhäuser Weg 93, 30855 Langenhagen, DE
Adres e-mail [email protected]
Produkt
Kod producenta99997230
EAN4260455642286
Informacje podstawowe
Moc700W