Zasilacz SeaSonic Prime Titanium 750W (SSR-750TD)
ID produktu: 1009561
Moc 750W
Bardzo istotnym elementem konfiguracji sprzętowej jest zasilacz. Jego moc określa, ilość energii, jaka może zostać przekazana do podzespołów. Zasilacze, które charakteryzują się mocą na poziomie 750W, często wspierają wielozadaniowe komputery o dobrych parametrach technicznych. Aby sprawdzić, jakiej mocy zasilacza potrzebujemy, należy zsumować moc potrzebną na zasilenie wszystkich elementów. Chociaż można to zrobić samodzielnie, przydatny będzie kalkulator, który bez trudu znajdziemy w internecie.
80 Plus Titanium
W pełni modularny
ATX
Aktywne chłodzenie
SCP
Zasilacz odpowiada za dostarczenie energii do podzespołów komputera. W sieci energetycznej dochodzi do wahań parametrów napięcia. SCP (Short Circuit Protection) to zabezpieczenie przeciwzwarciowe. Zostaje aktywowane, gdy w obwodzie wystąpi opór poniżej 0,1 Ω. To zabezpieczenie spotkamy we wszystkich nowych, jak również starszych zasilaczach. Gdy tylko zwarcie zostanie wykryte, zasilacz natychmiast będzie odłączony. Dzięki temu możemy być spokojni o komponenty naszego komputera.
OPP
OCP
OTP
UVP
OVP
Układ PFC aktywny
Zasilacz o mocy 750W wyposażony w wentylator 135mm. Posiada certyfikat 80PLUS Titanium i 10-letnią gwarancję.
Wyróżnione przez eksperta
  • Certyfikat sprawności 80 Plus Titanium
  • Moc 750W
  • Sprawność 94%
  • Standard/Format ATX
  • Typ chłodzenia Aktywne - wentylator
Producent
Nazwa producenta Sea Sonic Europe B.V.
Adres Rietveld 7, 5258ED Berlicum, NL
Adres e-mail [email protected]
Produkt
Kod producentaSSR-750TD Active PFC
EAN4711173873198
Informacje techniczne
Standard/Format
Certyfikat sprawności
Układ PFCAktywne
94%
135 mm
Zabezpieczenia
W pełni modularne
Złącza
ATX 24-pin (20+4)1
PCI-E 8-pin (6+2)4
PCI-E 16-pin (12+4)Nie
PCI-E 8-pinNie
PCI-E 6-pinNie
CPU 8-pin (4+4)2
CPU 8-pinNie
CPU 4-pinNie
SATA10
Molex5
Informacje fizyczne
Wysokość [mm]86
Szerokość [mm]150
Głębokość [mm]170
Nie
4.5/5
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
91% osób poleca
ten produkt
5
91%
4
0%
3
0%
2
9%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Dodam że zasilacz jest bezgłośny.
  • ZALETY:
  • + moc
  • + stabilność napięć
  • + bezgłośna praca (i7 7700k, 1080ti OC)
  • WADY:
  • - brak!
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Zdecydowanie najlepszy zasilacz dostępny na rynku
  • ZALETY:
  • + sprawdność
  • + moc
  • + jakość wykonania
  • + cicha praca
  • WADY:
  • -brak
Fantastyczny zasilacz, kultura pracy na najwyższym poziomie, certyfikat sprawności klasy TITANIUM.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Bardzo fajny zasilacz. W pełni modularny. Czarne, płaskie okablowanie. Wysoka sprawność.
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Super zasilacz, polecam
  • + Stabilność , cisza, w pełni modularny, długie kable
Świetny zasilacz. Wysoka kultura pracy
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
na razie bez problemów (odpukać)
Posiadam ten produkt Ponad rok
zasilacz najwyższej klasy
  • - cena :D
Najlepszy z najlepszych.
ocena produktu 2/5 gwiazdki
Po ponownym podłączeniu zaczął wybijać korki - zwrot.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
12 lat
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefon:
Opis:
Support tylko w języku angielskim. Strona producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(11)
Pytania i odpowiedzi
Inspiracje
(5)
Outlet
Market
Specjalista Morele |11:42
Cześć!
Zasilacz SeaSonic Prime Titanium 750W (SSR-750TD) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.