Zasilacz SeaSonic Prime PX 1300W (SSR-1300PD)
ID produktu: 9269468
Rabat zostanie naliczony po dodaniu do koszyka produktu Zasilacz SeaSonic Prime PX 1300W (SSR-1300PD)
 Montaż komputera Standard
Montaż komputera Standard
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
Kupiły 902 osoby
 Montaż komputera z instalacją systemu operacyjnego
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
Kupiło 227 osób
 Montaż komputera Komfort
Montaż komputera Komfort
Kupiło 358 osób
 Montaż komputera Premium
Montaż komputera Premium
Kupiły 392 osoby
Zasilacz Seasonic PRIME PX-1300
Najważniejsze cechy:
  • Moc ciągła na poziomie 1300W oraz linia 12V o obciążalności do 108A (1296W)
  • Doskonała stabilność napięć - mikro tolerancja odchyleń na poziomie 0.5 %
  • Hybrydowy układ kontroli wentylatora z trybem pasywnym do 40% obciążenia
  • Cichy wentylator klasy premium o średnicy 135mm z łożyskiem FDB
  • Pełna modularność okablowania oraz płaskie i wygodne do prowadzenia przewody DC
  • Pozłacane styki podłączeniowe zasilacza gwarantują doskonałe parametry przez lata
  • Przygotowany do konfiguracji z wieloma kartami graficznymi (Multi-GPU)
  • Sprawność zasilacza poświadczona certyfikatem 80Plus Platinum
Niesamowita wydajność
Łożysko hydrodynamiczne
Wentylatory wysokiej klasy wyposażane są wysoko wydajne łożyska hydrodynamiczne (FDB - Fluid Dynamic Bearing). Rozwiązanie to pozwala wykorzystać efekt absorbowania drgań wirnika wentylatora przez olej i wygaszenia ich. Wentylatory z łożyskami FDB są ekstremalnie trwałe. Generują zauważalnie mniej hałasu i ciepła podczas pracy niż wentylatory z łożyskami kulkowymi. Ciągłe smarowanie powierzchni tocznych zmniejsza tarcie i wibracje obniżając całkowite zapotrzebowanie na energie zasilającą wentylator w Seasonic Prime Platinum 1300W. Ze względu na łatwiejsze i cichsze obracanie się wentylatora, oraz solidną konstrukcję, zastosowana tu technologia łożyska hydrodynamicznego znacznie zwiększa żywotność wentylatora.
Hybrydowa kontrola obrotów klasy Premium
Dźwięk zasilacza komputerowego
Wnętrze zasilacza wolne od przewodów
Inżynierowie Seasonic zaimplementowali w zasilaczach serii Prime nowe rozwiązanie. Zamiast tradycyjnych przewodów łączących PCB zasilacza i segment odpinanego okablowania z tyłu zasilacza, zasilacze Prime Ultra korzystają ze sztywnej miedzianej płyty. Rozwiązanie to nie tylko obniża ryzyko błędu podczas produkcji podczas składania, ale poprawia jakość napięć dostarczanych przez zasilacze Seasonic Prime 1300W.
Wyróżnione przez eksperta
  • Certyfikat sprawności 80 Plus Platinum
  • Moc 1300W
  • Sprawność 92%
  • Standard/Format ATX
  • Typ chłodzenia Półpasywne
Producent
Nazwa producenta Sea Sonic Europe B.V.
Adres Rietveld 7, 5258ED Berlicum, NL
Adres e-mail [email protected]
Produkt
Kod producentaPX-1300
EAN4711173874157
Informacje techniczne
Standard/Format
1300W
Certyfikat sprawności
Układ PFCAktywne
92%
Półpasywne
135 mm
Zabezpieczenia
W pełni modularne
Złącza
ATX 24-pin (20+4)1
PCI-E 8-pin (6+2)8
PCI-E 16-pin (12+4)Nie
PCI-E 8-pinNie
PCI-E 6-pinNie
CPU 8-pin (4+4)2
CPU 8-pinNie
CPU 4-pinNie
SATA14
Molex5
Informacje fizyczne
Wysokość [mm]86
Szerokość [mm]150
Głębokość [mm]170
Nie
5/5
ocena produktu 5/5 gwiazdki
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
totalnie topowy zasilacz, potężny i pięknie wykonany, masa fajnych kabelków do podłączania :3
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
  • ZALETY:
  • + W pełni modularny
  • + Prosty w obsłudze
  • + Dedykowany kabel do karty graficznej (maksymalnie 600W)
  • WADY:
  • - Brak
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Posiadam ten produkt Od kilku dni
SeaSonic mistrz zasilaczy, nie ufałbym innej firmy oprócz jej i EVGA
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Taki jak chciałem :)
perfect
Posiadam ten produkt Ponad rok
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
12 lat
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefon:
Opis:
Support tylko w języku angielskim. Strona producenta
Raty dla biznesu
Sfinansuj wszystko w Ratach dla Firm w 7 minut!
  • KoszykNa cały asortyment sklepu wraz z usługami.
  • ZegarUmowę zatwierdzasz online, a cały proces od A do Z to tylko kilka minut.
  • KomputerJesteś właścicielem sprzętu od chwili zakupu, a faktura jest wystawiana na Twoją firmę.
  • ClickWprowadzasz w koszty firmy jak przy zakupie za gotówkę.
  • OfertaOferta dopasowana do każdego rodzaju firmy, niezależnie od formy prawnej!
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(7)
Pytania i odpowiedzi
Inspiracje
(1)
Outlet
Market
Specjalista Morele |13:48
Cześć!
Zasilacz SeaSonic Prime PX 1300W (SSR-1300PD) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.