Zasilacz SeaSonic Focus PX-550 (SSR-550PX)
- Certyfikat sprawności: 80 Plus Platinum
- Moc: 550W
- Modularne okablowanie: W pełni modularne
- Średnica wentylatora: 120 mm
- Standard/Format: ATX
- Zobacz pełną specyfikację
PROJEKT POŁĄCZENIA BEZ KABLI
Inżynierowie Seasonic wdrożyli nową funkcję projektowania, w której zamiast kabli; panel tylny i płytka drukowana (PCB) są połączone miedzianą płytką. To przełomowe rozwiązanie nie tylko zmniejsza ryzyko błędów produkcyjnych podczas ręcznego wkładania, ale także poprawia jakość mocy wyjściowej.

PRZYCISK STEROWANIA WENTYLATOREM
Przycisk sterowania wentylatorem znajduje się z tyłu zasilacza FOCUS PLUS, obok wyłącznika zasilania. Zdjęcie tutaj pokazuje, jak wybrać różne tryby sterowania wentylatorem w zależności od potrzeb. NIE NALEŻY naciskać przycisku, jeśli chcesz włączyć tryb bez wentylatora, co oznacza, że wentylator w zasilaczu nie będzie się obracał, gdy zasilacz będzie pod niewielkim obciążeniem. Naciśnij przycisk, jeśli chcesz, aby wentylator obracał się cały czas, nawet przy niższych obciążeniach.

ŁOŻYSKO WENTYLATORA DYNAMICZNEGO PŁYNU
Wysokowydajne wentylatory z łożyskiem dynamicznym (FDB) zostały zaprojektowane tak, aby wykorzystać efekt pochłaniania uderzeń przez olej. Są wyjątkowo niezawodne i generują znacznie mniej hałasu i ciepła podczas pracy niż wentylatory z łożyskami kulkowymi. Smarowanie powierzchni łożyska zmniejsza tarcie i wibracje, a zatem obniża całkowite zużycie energii. Ze względu na bez wysiłku, cichsze obroty i solidną konstrukcję ta niezawodna technologia wentylatora znacznie wydłuża żywotność wentylatora.

- Certyfikat sprawności 80 Plus Platinum
- Moc 550W
- Modularne okablowanie W pełni modularne
- Średnica wentylatora 120 mm
- Standard/Format ATX
Market
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu