Zasilacz Modecom FEEL 2 600W (ZAS-FEEL2-00-600-ATX)
ID produktu: 382096
Moc 600W
Dobór odpowiedniej mocy zasilacza zapewni bezpieczną pracę naszemu komputerowi. Moc to parametr, który oznacza ilość energii, jaka może zostać dostarczona do podzespołów. Zasilacze o mocy 600W z reguły przeznaczone są dla komputerów, które służą do pracy biurowej oraz podstawowych funkcji rozrywkowych. Aby dokładnie to sprawdzić, należy wziąć pod uwagę zapotrzebowanie na moc wszystkich elementów konfiguracji. Można to zsumować samodzielnie lub użyć kalkulatorów dostępnych w internecie.
Brak modularnego okablowania
W pełni modularny
ATX
Aktywne chłodzenie
SCP
Zasilacz odpowiada za dostarczenie energii do podzespołów komputera. W sieci energetycznej dochodzi do wahań parametrów napięcia. SCP (Short Circuit Protection) to zabezpieczenie przeciwzwarciowe. Zostaje aktywowane, gdy w obwodzie wystąpi opór poniżej 0,1 Ω. To zabezpieczenie spotkamy we wszystkich nowych, jak również starszych zasilaczach. Gdy tylko zwarcie zostanie wykryte, zasilacz natychmiast będzie odłączony. Dzięki temu możemy być spokojni o komponenty naszego komputera.
OCP
OVP
Układ PFC aktywny
Pasywny Układ PFC
Wewnętrzny zasilacz o mocy 600 Wat montowany w komputerach stacjonarnych. Obsługuje płyty główne ze standardem zasilania ATX 12V 2.2. Chłodzony za pomocą wentylatora o średnicy 120 mm z pasywnym układem PFC.
Wyróżnione przez eksperta
  • Certyfikat sprawności Brak
  • Moc 600W
  • Sprawność Brak danych
  • Standard/Format ATX
  • Typ chłodzenia Aktywne - wentylator
Produkt
MarkaModecom
Kod producentaZASFEEL200600ATX
EAN5907760608604
Informacje techniczne
Standard/Format
Certyfikat sprawnościBrak
Układ PFC
Brak danych
120 mm
Zabezpieczenia
Złącza
ATX 24-pin (20+4)1
PCI-E 8-pin (6+2)Nie
PCI-E 8-pinNie
PCI-E 6-pin1
CPU 8-pin (4+4)Nie
CPU 8-pinNie
CPU 4-pinNie
SATA4
Molex2
Informacje fizyczne
Wysokość [mm]86
Szerokość [mm]150
Głębokość [mm]140
Nie
4.5/5
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
89% osób poleca
ten produkt
5
78%
4
11%
3
11%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
na razie sprawdza sie
  • ZALETY:
  • + na razie sprawdza sie
  • WADY:
Posiadam ten produkt Od kilku dni
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
super produkt
  • ZALETY:
  • + super produkt
  • WADY:
  • - brak
Zasilacz bardzo dobry polecam
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Extra :)
  • + Wytrzymałość :)
Posiadam ten produkt Ponad rok
cichy , wydajny
  • + cena
  • - brak
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
ok
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
ok
ocena produktu 4/5 gwiazdki
Działa i spisuje dobrze
ocena produktu 3/5 gwiazdki
Wystarczająco dobre urządzenie choć o mniejszej mocy niż oczekiwałem
  • + Jeszcze nie sprawdziłem
  • - za dużo zbyt długich kabli
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(9)
Pytania i odpowiedzi
Inspiracje
(1)
Outlet
Market
Specjalista Morele |12:08
Cześć!
Zasilacz Modecom FEEL 2 600W (ZAS-FEEL2-00-600-ATX) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.