Zasilacz FSP/Fortron 400W (FSP400-60GHS)
ID produktu: 936064
80 Plus Bronze
Brak modularnego okablowania
W pełni modularny
ATX
Aktywne chłodzenie
Układ PFC aktywny
Zasilacz o mocy 400W firmy FSP posiada wentylator 80 mm oraz aktywne PFC. Jego stabilną i wydajną pracę potwierdza certyfikat 80PLUS Bronze.
Wyróżnione przez eksperta
  • Certyfikat sprawności 80 Plus Bronze
  • Moc 400W
  • Sprawność 85%
  • Standard/Format ATX
  • Typ chłodzenia Aktywne - wentylator
Produkt
Kod producentaFSP400-60GHS 85+
Informacje techniczne
Standard/Format
400W
Certyfikat sprawności
Układ PFCAktywne
85%
80 mm
ZabezpieczeniaBrak danych
Złącza
ATX 24-pin (20+4)1
PCI-E 8-pin (6+2)Nie
PCI-E 8-pinNie
PCI-E 6-pinNie
CPU 8-pin (4+4)Nie
CPU 8-pinNie
CPU 4-pin1
SATA2
Molex3
Informacje fizyczne
Wysokość [mm]63.5
Szerokość [mm]100
Głębokość [mm]125
Nie
5/5
ocena produktu 5/5 gwiazdki
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Dobry stosunek cena-jakość
  • ZALETY:
  • + Niezawodność
  • WADY:
  • - Wysoka cena
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Witam, czy zasilacz posiada złącze 6 2 pin do karty graficznej?
Opinia potwierdzona zakupem
Bez problemów po dwóch latach użytkowania
Posiadam ten produkt Ponad rok
Działa bezproblemowo.
Posiadam ten produkt Ponad rok
ok
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(4)
Pytania i odpowiedzi
Inspiracje
Outlet
Market
Specjalista Morele |19:52
Cześć!
Zasilacz FSP/Fortron 400W (FSP400-60GHS) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.