Zasilacz EVGA BQ 650W (110-BQ-0650-V2)
ID produktu: 1070531
Moc 650W
Zasilacze to niezwykle istotne elementy konfiguracji komputerowej. Ich moc określa maksymalną ilość energii, jaka może zostać dostarczona do podzespołów. Zasilacze o mocy 650W zainstalowane są zazwyczaj na pokładzie średniej klasy komputerów, które sprawdzą się przy grach i pracy biurowej. Dokładne zapotrzebowanie na moc sprawdzimy przez zsumowanie zapotrzebowania wszystkich podzespołów. Prostszym rozwiązaniem jest zastosowanie kalkulatorów dostępnych w internecie. Odpowiedni dobór mocy zapewni bezpieczną pracę komputera.
80 Plus Bronze
W pełni modularny
ATX
Aktywne chłodzenie
SCP
Zasilacz odpowiada za dostarczenie energii do podzespołów komputera. W sieci energetycznej dochodzi do wahań parametrów napięcia. SCP (Short Circuit Protection) to zabezpieczenie przeciwzwarciowe. Zostaje aktywowane, gdy w obwodzie wystąpi opór poniżej 0,1 Ω. To zabezpieczenie spotkamy we wszystkich nowych, jak również starszych zasilaczach. Gdy tylko zwarcie zostanie wykryte, zasilacz natychmiast będzie odłączony. Dzięki temu możemy być spokojni o komponenty naszego komputera.
OPP
OCP
OVP
Układ PFC aktywny
Zasilacz firmy EVGA o mocy 650W, wyposażony w aktywne PFC oraz wentylator 140mm. Posiada certyfikat 80PLUS Bronze.
Wyróżnione przez eksperta
  • Certyfikat sprawności 80 Plus Bronze
  • Moc 650W
  • Sprawność 85%
  • Standard/Format ATX
  • Typ chłodzenia Aktywne - wentylator
Podmiot odpowiedzialny
Nazwa podmiotu Caseking GmbH
Adres Gaußstraße 1, 10589 Berlin, DE
Adres e-mail [email protected]
Produkt
MarkaEVGA
Kod producenta110-BQ-0650-V2
EAN843368036560
Informacje techniczne
Standard/Format
Certyfikat sprawności
Układ PFCAktywne
85%
140 mm
Zabezpieczenia
Złącza
ATX 24-pin (20+4)1
PCI-E 8-pin (6+2)2
PCI-E 16-pin (12+4)Nie
PCI-E 8-pinNie
PCI-E 6-pin1
CPU 8-pin (4+4)1
CPU 8-pinNie
CPU 4-pinNie
SATA7
Molex3
Informacje fizyczne
Wysokość [mm]85
Szerokość [mm]150
Głębokość [mm]165
Nie
5/5
ocena produktu 5/5 gwiazdki
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Jest moc, idealne dla GTX 1070 i I5-8600K. Cichy i wydajny.
  • ZALETY:
  • + Pół modularne okablowanie
  • + Cena
  • + CISZA!
  • WADY:
  • - brak
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Świetny zasilacz, bardzo cichy, spełnia swoje zadanie w 100%
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Warunki serwisowe:http://eu.evga.com/support/warranty/
EVGA ROZSZERZONA GWARANCJA:
http://www.evga.com/support/warranty/extended.asp
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(2)
Pytania i odpowiedzi
Inspiracje
(3)
Outlet
Market
Specjalista Morele |10:53
Cześć!
Zasilacz EVGA BQ 650W (110-BQ-0650-V2) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.