Zasilacz be quiet! Pure Power 11 600W (BN294)

ID produktu: 5257224
Zobacz produkty podobne
(108)
Zapytaj społeczności 11 pytań
Moc:
 • 400W
 • 500W
 • 600W
 • 700W
 • 750W
Modularne okablowanie:
 • Nie
 • W pełni modularny
Opis
Specyfikacja
Opinie (281)
Inspiracje (46)
Pytania i odpowiedzi (11)
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

Moc 600W

Dobór odpowiedniej mocy zasilacza zapewni bezpieczną pracę naszemu komputerowi. Moc to parametr, który oznacza ilość energii, jaka może zostać dostarczona do podzespołów. Zasilacze o mocy 600W z reguły przeznaczone są dla komputerów, które służą do pracy biurowej oraz podstawowych funkcji rozrywkowych. Aby dokładnie to sprawdzić, należy wziąć pod uwagę zapotrzebowanie na moc wszystkich elementów konfiguracji. Można to zsumować samodzielnie lub użyć kalkulatorów dostępnych w internecie.

80 Plus Gold

Certyfikaty 80 Plus określają standard, jaki ocenia sprawność zasilaczy. Dzięki temu użytkownicy mogą dowiedzieć się więcej na temat wydajności. Wynik mówi o sprawności przy określonym obciążeniu układu. W przypadku certyfikatu 80 Plus Gold przy obciążeniu 50% uzyskamy 90% sprawności, przy obciążeniu 20% oraz 100% sprawność wyniesie 87%. To bardzo dobre wyniki, a zasilacz może być zastosowany w komputerach wysokiej klasy, które korzystają z dużej mocy obliczeniowej i zaawansowanych podzespołów.

Brak modularnego okablowania

W tego typu zasilaczach użytkownicy nie mają możliwości odłączenia przewodów, które nie będą wykorzystywane przy pracy komputera. Wybierając ten typ zasilacza, należy pamiętać o odpowiedniej obudowie, która pozwoli na umiejętne rozmieszczenie okablowania, aby uniknąć efektu plątaniny. Jednak dużo większy porządek zapewni zasilacz modularny, w którym zbędne kable można łatwo zdemontować. Wybór zależy oczywiście od osobistych preferencji użytkownika. Nadal wiele zasilaczy na rynku nie oferuje modularnego okablowania.

ATX

To najbardziej uniwersalny i najczęściej spotykany standard zasilaczy komputerowych. Znalazł szerokie zastosowanie. Sprawdzi się zarówno przy prostszych konfiguracjach przeznaczonych do pracy biurowej, jak i urządzeniach dla graczy. Wysokość i szerokość tego typu zasilaczy została określona w standardzie. Jednak długość zależna jest od mocy urządzenia i wzrasta proporcjonalnie. To istotna kwestia przy doborze odpowiedniej obudowy, która powinna być przystosowana do rozmiarów zasilacza.

Aktywne chłodzenie

Chłodzenie aktywne jest bardzo wydajne i doskonale dba o odpowiednią pracę komputera. Ponadto stanowi obecnie standard. Jego wadą jest nieco głośniejsza praca. Delikatny hałas można zredukować, instalując wentylatory o większej średnicy. Taki rozmiar sprawi, że będzie obracał się wolniej. Warto również poszukać na rynku urządzeń, wyposażonych w wentylatory, których prędkość obrotu dostosowana jest do temperatury urządzenia. Im temperatura wzrasta, tym szybszy jest obrót.

SCP

Zasilacz odpowiada za dostarczenie energii do podzespołów komputera. W sieci energetycznej dochodzi do wahań parametrów napięcia. SCP (Short Circuit Protection) to zabezpieczenie przeciwzwarciowe. Zostaje aktywowane, gdy w obwodzie wystąpi opór poniżej 0,1 Ω. To zabezpieczenie spotkamy we wszystkich nowych, jak również starszych zasilaczach. Gdy tylko zwarcie zostanie wykryte, zasilacz natychmiast będzie odłączony. Dzięki temu możemy być spokojni o komponenty naszego komputera.

OPP

OPP (Over Power Protection) zabezpiecza przed przeciążeniem cały zasilacz, nie ograniczając się do pojedynczych linii. Dokładnie to samo zabezpieczenie, które można spotkać pod inną nazwą to OLP – Over Load Protection. W obydwu przypadkach zasilanie zostanie wyłączone, gdy pobierana moc przekroczy wartość mocy całkowitej zasilacza.

OCP

Jednym ze sposobów ochrony naszego sprzętu jest OCP (Over Current Protection). To zabezpieczenie przeciwko przeciążeniu stabilizatora zbyt wysokim natężeniem prądu. Każda linia zasilająca jest oddzielnie monitorowana. W przypadku jakiegokolwiek przeciążenia zasilacz zostaje wyłączony. OCP to wymóg normy ATX12V.

OTP

OTP (Over Temperature Protection) zabezpiecza zasilacz przed przegrzaniem, jakie może nastąpić na skutek przeciążenia, czy złej cyrkulacji powietrza. Zasilanie zostanie natychmiast wyłączone, gdy temperatura osiągnie wartość progową. Zabezpieczenie OTP wymagane jest przez normę ATX12V.

UVP

Zasilacz komputerowy to niezwykle ważne urządzenie, które odpowiada za dostarczenie energii do podzespołów. Przy zakupie warto zwrócić uwagę na poszczególne zabezpieczenia. UVP (Under Voltage Protection) chroni przed zbyt niskim napięciem na liniach wejściowych. Chociaż usterka ta nie wpływa na ewentualne uszkodzenia podzespołów, może negatywnie oddziaływać na ich optymalną pracę. Zdecydowanie warto wybrać zasilacz z UVP. To z pewnością poprawi komfort użytkowania komputera.

OVP

OVP (Over Voltage Protection) stanowi zabezpieczenie przed zbyt wysokim napięciem wyjściowym. Zostaje aktywowane w momencie, gdy napięcie jest wyższe o 15%, względem wartości nominalnej. Zabezpieczenie działa na każdej linii wyjściowej zasilacza i wymagane jest przez normę ATX12V. Dzięki temu znacznie zmniejsza się ryzyko awarii zasilanych podzespołów.

Układ PFC aktywny

Układ PFC pozwala na korekcję współczynnika mocy, aby zminimalizować straty w liniach przesyłowych. Układy aktywne dostosowują się do warunków, jakie panują w danej sieci. To bezpośrednio wpływa na możliwość osiągnięcia wysokiej wydajności zasilacza. Zakres współczynnika mocy wynosi od 0.9 do 0.99. Nie jest to parametr, który w znaczny sposób wpłynąłby na komfort użytkowania komputera. Stanowi jednak bardziej ekologiczne rozwiązanie, co dla wielu klientów może mieć istotne znaczenie.

Bardzo wysoka sprawność

Pure Power 11 600W jest certyfikowany 80 PLUS® Gold ze współczynnikiem sprawności sięgającym do 92% – naprawdę znakomity poziom dla tej klasy zasilacza. Najbardziej atrakcyjna korzyść: niższe zużycie energii, a tym samym niższe koszty, a także chłodniejsza, cichsza praca.

Najlepsze połączenie funkcji i wydajności w bardzo przystępnej cenie

Pure Power 11 oferuje 600W mocy ciągłej, z dwoma niezależnymi liniami 12V dla stabilności sygnału i 4 złączami PCI express dla zestawów z mocną kartą graficzną. Jest dedykowany do bardzo cichych komputerów, do upgrade’u i budowy systemów multimedialnych lub gamingowych.

Innowacyjne technologie

Zastosowanie technologii Active Clamp i prostownika synchronicznego zapewnia bardzo stabilną pracę. Zasilacz jest wyposażony w konwersję DC-to-DC w celu równomiernej regulacji napięcia w ciężkich warunkach cross-loadingu. Zapewnia to bezpieczne działanie dla następnych generacji procesorów i kart graficznych.

Wyjątkowo cicha praca

Wentylator be quiet! 120mm zoptymalizowany pod kątem cichej pracy jest regulowany termicznie, zapewniając najlepszą równowagę między wydajnym chłodzeniem a ciszą. Łopatki wentylatora zoptymalizowane pod kątem przepływu powietrza zmniejszają turbulencje, zapewniając najlepszą w swojej klasie funkcjonalność i praktycznie niesłyszalną pracę z której słynie be quiet!

Wysokiej jakości przewody w oplotach

Pure Power 600W jest wyposażony w wysokiej jakości przewody, które upraszczają montaż podzespołów, zwiększają przepływ powietrza i poprawiają chłodzenie. Kabel All-in-one posiada wygodne złącze HDD easy-plug.

Rozwiń opis
Wyróżnione przez eksperta
 • Certyfikat sprawności 80 Plus Gold
 • Moc 600W
 • Modularne okablowanie Nie
 • Średnica wentylatora 120 mm
 • Standard/Format ATX
Produkt
Producent be quiet!
Kod producenta BN294
EAN 4260052186350
Informacje techniczne
Standard/Format ATX
Certyfikat sprawności 80 Plus Gold
Układ PFC Aktywny
Sprawność 87%
Typ chłodzenia Aktywne - wentylator
Średnica wentylatora 120 mm
Modularne okablowanie Nie
Złącza
ATX 24-pin (20+4) 1
PCI-E 8-pin (6+2) 4
12VHPWR PCI-E 5.0 16-pin (12+4) Nie
PCI-E 8-pin Nie
PCI-E 6-pin Nie
CPU 8-pin (4+4) 1
CPU 8-pin Nie
CPU 4-pin Nie
SATA 6
Molex Nie
Informacje fizyczne
Wysokość [mm] 86
Szerokość [mm] 150
Głębokość [mm] 150
5/5
(108)
100% osób poleca
ten produkt
5
92%
4
7%
3
1%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
600W, 80+ Gold, dobra marka, świetna cena - wiele więcej mówić nie trzeba, aczkolwiek dodam od siebie kilka uwag:
Jeśli NIE zależy Ci na nienagannym cable-managmencie, szukasz dobrego zasilacza, przy okazji chcesz mieć jedne z lepszych i rozszerzonych zabezpieczeń, przy okazji nie rozbijając banku - to się długo nie zastanawiaj, tylko bierz.

Pamiętaj natomiast, że: okablowanie nie jest nawet w połowie modularne, ani płaskie, dużo kabli będzie trzeba upchać, gdyż prawdopodobnie nie będą używane i choć są dobrze zabezpieczone, to są też niestety bardzo sztywne. Psuje to poniekąd prezentacje wnętrza, jeśli używa sięobudowy z szkłem/pleksą.

To są na szczęście drugorzędne problemy, najważniejsze jest działanie
 • ZALETY:
 • + cena
 • + certyfikat zabezpieczeń
 • + jakość wykonania
 • WADY:
 • - sztywne oploty
 • - niemodularne okablowanie
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Ten zasilacz ma 80+ Silver, nie Gold. W opisie specyfikacji jest błąd.
Skąd taka informacja?
Zasilacz ma 80+ Gold. Taka informacja jest zarówno w instrukcji, jak i na pudełku zasilacza.
Potwierdzam, zasilacz jest 80 PLUS® Gold , proszę sobie sprawdzić na stronie producenta pod symbolem BN294 lub EAN 4260052186350:
https://www.bequiet.com/pl/powersupply/1543
Pozdrawiam
Opinia potwierdzona zakupem
Jak dla mnie ten zasilacz to jest taki Connor McGregor w swojej kategorii wagowej. Tylko taki nieporównywalnie cichszy. Kompletnie nie polecam go osobom, które przykładają przesadną uwagę do cable managementu i dysponują mniejszymi obudowami. Z góry przestrzegam, że kable są z osłonami przez co są lepiej zabezpieczone akustycznie i fizycznie - ale za to są bardzo sztywne i - cóż - jest ich dużo. Wtedy najlepiej udać się po taki sam zasilacz, ale modularny.
 • ZALETY:
 • + cena
 • + jakość
 • + certyfikat
 • + kondensatory tajwańskie o dziwo robią robotę
 • + cała masa zabezpieczeń
 • WADY:
 • - sztywne kable z osłonami (wada raczej TYLKO dla tych
 • - których interesuje perfekcyjny cable management)
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Zasilacz be quiet! Pure Power 11 FM 750W (BN319)

Możliwa rozbudowa, możliwość podłączenia 4 złącz 8 pinowych, w zestawie wszystko żeby zbudować podstawowa jednostkę albo wydajny komputer. Do większej ilości chłodnic wody i lepszych podzespołach lepiej wybrać większa moc ;)

Najlepiej obliczać na maxymalnym zużyciu wszystkich podzespołów i porównać z mocą zasilacza (dobrze jest dodać po 10% mocy do kazdego podzespołu żeby mieć pewność ze wszystko działa ;)
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Zasilacz be quiet! Pure Power 11 400W (BN292)

Zasilacz sprawuje się dobrze. Kable oplecione siateczką przez co łatwo przechodzą przez otwory do układania kabli w obudowie. Nie są bardzo sztywne, ale też nie bardzo miękkie. Złącza SATA w szeregu troszkę przeszkadzają po podłączeniu urządzenia i umieszczeniu ich za panelem pod tacką pyty głównej, ale to drobna uwaga do konkretnego rozwiązania. Nic szczególnego
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Zasilacz be quiet! Pure Power 11 400W (BN292)

Działa poprawnie, wystarcza z naddatkiem do biurowego kompa z i5-10400
 • ZALETY:
 • + możliwość podpięcia soundbaru
 • +
 • + regulacja na duży plus
 • WADY:
 • - jakość wentylatorów/ kontrolera
 • - ciasno z tyłu - ciężko poukładać kable
 • - za dużo kabli - zasilanie
 • - DP
 • - zasilanie do USB
 • -
 • - po podpięciu soundbara dodatkowy 1 metrowy kabel który jest wbudowany na stałe
 • - więc wisi za monitorem
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Zasilacz be quiet! Pure Power 11 FM 750W (BN319)

3 sztuka takiego zasilacza. Zasilacz sprawuje się dobrze i nie grzeje się za mocno. W tej cenie raczej bardziej zaufanego zasilacza nie znajdziemy.
 • ZALETY:
 • + Dzialanie
 • + Kompatybilność podstawowego zestawu do komputerow
 • + Prostota w układaniu i podłączaniu.
 • WADY:
 • - Przy niektórych obudowach trzeba kombinować z układaniem twardych kabli.
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Oceniam po 1,5 latach użytkowania, działa do tej pory bez żadnych problemów. Komputer pracuje stabilnie.
 • ZALETY:
 • + zabawa dla całej rodziny
 • + duża liczba postaci
 • + pojazdów
 • + tras
 • + różne poziomy trudności
 • + które można dostosować do umiejętności gracza
 • + możliwość grania w większą liczbę osób
 • WADY:
 • - zapewne cena
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobry zasilacz renomowanej firmy. Cisza - to na niej najbardziej mi zależało i w pełni spełnia moje oczekiwania , dodatkowo 80 plus gold. Cena również nie jest wygórowana . Jedynym minusem tego zasilacza są sztywne kable , ciężko się je układa , nie mniej jednak można to zrobić ładnie .
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Zasilacz be quiet! Pure Power 11 FM 750W (BN319)

To już mój drugi zasilacz od be quiet. Zauważyłem pewien trend, którym są dość sztywne kable, ale po dopasowaniu zostają na swoim miejscu. Solidny zasilacz, działa cicho, modularne kable i masa złączek dają masę możliwości rozbudowy komputera. Jak na razie pozytywne odczucia, polecan
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Zasilacz be quiet! Pure Power 11 700W (BN295)

Be uwag. Działa i naprawdę bardzo cichy. Jedyny dźwięk jaki dochodzi z obudowy to wentylator procka. Montaż łatwy. Ilość wtyczek z zapasem do moich potrzeb tj. jedna karta grafiki i trzy dyski. Stabilność pracy trudna do oceny bez dłuższego testu i niezbędnego oprogramowania.
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Zasilacz be quiet! Pure Power 11 700W (BN295)

Kolejny PP11 w moim komputerze, tym razem 700W. Jedyne do czego można się przyczepić to ATX20+4pin oraz EPS4+4 gdy od lat płyty główne mają wyjścia ATX24pin oraz EPS 8pin.
Długość kabli ATX i EPS spokojnie wystarczy to obudowy z zasilaczem umieszczonym na dole.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Zasilacz be quiet! Pure Power 11 400W (BN292)

Szczerze powiem, że zasilacz pracuje bardzo dobrze i wydajnie.
Jestem bardzo zadowolony tym zakupem!
 • ZALETY:
 • + Bardzo dobra cena (+ cert. GOLD)
 • + Dobrze i ładnie obudowane kable.
 • + Cichy
 • + Wysoka wydajność
 • WADY:
 • -Sztywne kable, lecz da się je poukładać w obudowie.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Zasilacz be quiet! Pure Power 11 400W (BN292)

Solidny i cichy zasilacz, sprawdzona marka, certyfikat 80 Plus Gold, dla mało wymagającego zestawu jest idealny. W moim przypadku brak modularnych kabli nie przeszkadzał - istnieje też wersja pół-modularna. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości.
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Zasilacz be quiet! Pure Power 11 500W (BN293)

bardzo dobry, niesłyszalny zasilacz. niektóre z kabli, np 24 lub 8 pin są podzielone na 20+4 lub 4+4, o ile rozumiem 8 pin to po jaką cholerę dzielić 24 pin? niestety tylko utrudnia to montaż
 • ZALETY:
 • + kultura pracy
 • WADY:
 • - podzielona końcówka kabla 24 pin - po co?
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Podzielona jest, bo nie każda płyta główna ma złącze 8PIN
Jakieś 20-25 lat temu płyty główne korzystały ze złącza 20pin. Od czasów przejścia z 20 na 24pinowe złącze wszystkie zasilacze wyposażone są we wtyczki dzielone 20+4pin jako sposób na zachowanie kompatybilności ze starymi systemami. W tej chwili 20 pin pamiętają już tylko dinozaury (jak widać) ale zasilacze nie przestały go wspierać. Jak będziesz kiedyś chciał zbudować system retro, żeby zobaczyć jak komputery działały dajmy na to w 95 roku to podziękujesz.
Opinia potwierdzona zakupem
noo daje prąd, leci strumieniem prościutko, nic nie przepaliło przez ten tydzień użytkowania :) tak poważnie to polecam dopłacić do opcji modułowej, mniej kabli się plącze w obudowie, ja miałem problem je wszystkie schować.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Cichutki, robi co do niego należy. Ma dość grube przewody, które ciężko się układa a montując zasilacz wiatrakiem do dołu zamiast loga widoczna będzie brzydka naklejka ze specyfikacją. Ja zakleiłem i po sprawie ;)
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Zasilacz be quiet! Pure Power 11 500W (BN293)

Tak niesamowicie bezgłośny, że przy aktualizacji BIOSu, gdy nic nie było podłączone do płyty głównej, myślałem, że zasilacz nawet się nie włączył, pomimo, że wentylator się kręcił.
 • ZALETY:
 • + Niewiarygodnie bezgłośny
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Producent najwyższej półki. pierwszy zasilacz producenta spalił się po 7latach. drugi miał usterkę ale zostałem obsłużony 21go grudnia i na święta miałem nowy sprzęt. Trzecim też się nie zawiodę. Polecam
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Zasilacz be quiet! Pure Power 11 500W (BN293)

Jeśli nie planujesz wykorzystać wszystkich kabli to kupuj modularny lub semi modularny. W obudowach ciężko upchnąć resztę kabli. Co nie oznacza, że się nie da, czego jestem przykładem. :)
 • ZALETY:
 • + cichy
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Zasilacz be quiet! Pure Power 11 700W (BN295)

bardzo dobry zasilacz. Fakt, że jest on niemodularny daje iluzje bycia "trudnym do zmieszczenia w komputerze" ale jeżeli masz odpowiednią obudowe to spokojnie zmieścisz kable
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Masz pytania? 
K
Ka...cp
11.11.2023
Czy zasilacz poradzi sobie z ryzen 5 5600, rtx 3060ti, 16gb ram(w przyszłości może 32gb), dysk m2 nvme lexar nm710 1tb i to wszystko w obudowie Genesis Irid 505F? czy zasilacz do tej obudowy będzie w porządku? czy może lepiej dać be quiet! Pure Power 11 700W, żeby nie było spięć itp?
R
Raiqun
11.11.2023
Ten Pure Power 11 w zupełności Ci wystarczy i wciąż będzie zapas mocy (ilość RAMu nie ma wpływu na dobór zasilacza). Irid 505F obsługuje zasilacze w formacie ATX, więc ten zasilacz bez problemu się zmieści.
Zgłoś nadużycie
n
nerd24
11.11.2023
Moc zasilacza powinna być wystarczająca, natomiast dla większego zapasu można wybrać wariant 700W, zasilacz zmieści się bez problemu do tej obudowy.
Zgłoś nadużycie
s
stark2991
11.11.2023
Taki zestaw w grach pobierze Ci nie więcej niż 350W. Nie ma potrzeby zakupu zasilacza 700W, chyba że pod przyszłą rozbudowę.
Zgłoś nadużycie
Warunki gwarancji
Długość
5 lat
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
22 664-80-22
22 664-20-58
Opis:
Skorzystaj z formularza kontaktowego: http://www.bequiet.com/pl/service/contact Możesz skontaktować się również telefonicznie od poniedziałku do piątku od 7:30 do 16:00 pod numerem międzynarodowej infolinii: +49 800-0736-736, bądź od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 16:00 pod jednym z numerów: 22 664-80-22, 22 664-20-58. Pocztę prosimy przesyłać na adres: Listan GmbH & Co. KG Biedenkamp 3A 21509 Glinde Germany lub Listan Poland sp. z o.o. ul. Drzeworytników 66 01-385 Waszawa
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(281)
Pytania i odpowiedzi
(11)
Inspiracje
(46)
Outlet
(0)

Market

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od  , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.

Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!

Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

Zwykły zakup
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD   DO  
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD  
CZAS NA ZWROT*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
DARMOWY ZWROT
Dla produktów, które można nadać za pomocą Paczkomatu lub DPD pickup point
BRAK
Specjalista Morele | 21:08
Cześć!
Zasilacz be quiet! Pure Power 11 600W (BN294) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.

355,56 zł
Do koszyka