Zasilacz Aerocool 500W (AEROKCAS-500)
ID produktu: 649576
Moc 500W
Moc zasilacza to niezwykle istotny parametr, który oznacza ilość energii, jaką można dostarczyć do podzespołów komputera. Mniej zaawansowane sprzęty, których głównym przeznaczeniem jest praca biurowa, najczęściej mogą być zasilane przez moc 500W. Należy jednak dokładnie to sprawdzić. Wystarczy zsumować zapotrzebowanie na energię wszystkich komponentów. Prostym rozwiązaniem będzie skorzystanie z kalkulatora, który bez trudu znajdziemy w internecie. Wybór odpowiedniego zasilacza ma duży wpływ na bezpieczną pracę komputera.
80 Plus Bronze
Brak modularnego okablowania
W pełni modularny
ATX
Aktywne chłodzenie
SCP
Zasilacz odpowiada za dostarczenie energii do podzespołów komputera. W sieci energetycznej dochodzi do wahań parametrów napięcia. SCP (Short Circuit Protection) to zabezpieczenie przeciwzwarciowe. Zostaje aktywowane, gdy w obwodzie wystąpi opór poniżej 0,1 Ω. To zabezpieczenie spotkamy we wszystkich nowych, jak również starszych zasilaczach. Gdy tylko zwarcie zostanie wykryte, zasilacz natychmiast będzie odłączony. Dzięki temu możemy być spokojni o komponenty naszego komputera.
OPP
OVP
SIP
Układ PFC aktywny
Zasilacz firmy Aerocool o mocy 500W.Posiada elegancka czarna obudowe . Jest kompatybilny z ATX12V Ver.2.3.
Wyróżnione przez eksperta
  • Certyfikat sprawności 80 Plus Bronze
  • Moc 500W
  • Sprawność 82%
  • Standard/Format ATX
  • Typ chłodzenia Aktywne - wentylator
Podmiot odpowiedzialny
Nazwa podmiotu Pro Gamersware GmbH
Adres Gaußstraße 1, 10589 Berlin, DE
Adres e-mail [email protected]
Produkt
Kod producentaAEROKCAS-500
EAN4713105953275
Informacje techniczne
Standard/Format
Certyfikat sprawności
Układ PFCAktywne
82%
120 mm
Zabezpieczenia
Złącza
ATX 24-pin (20+4)1
PCI-E 8-pin (6+2)2
PCI-E 8-pin1
SATA7
Molex4
Informacje fizyczne
Wysokość [mm]85
Szerokość [mm]150
Głębokość [mm]140
Nie
4.5/5
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
94% osób poleca
ten produkt
5
73%
4
20%
3
7%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Fajnie się sprawóje
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Kto "uje" kreskuje, ten ma same DWÓJE!
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Dużo nie używam ale sprawuje się bardzo dobrze.
  • ZALETY:
  • + dużo zabezpieczeń
  • + cichy
  • + świetny wygląd
  • + dodatkowe akcesoria (śrubki montażowe oraz przewód zasilający)
  • WADY:
  • - nie znalazłem :)
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Dobry zasilacz do odpowiednich zastosowań
  • ZALETY:
  • + Cena
  • + Jakość co do ceny
  • + Dużo udogodnień
  • + 80 Plus Bronze
  • WADY:
  • - nie wykryłem
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Spełnia oczekiwania
  • + Całkiem cicho pracuje
  • + Cena
  • - Brak możliwości odłączenia niepotrzebnych przewodów
Dobry tani zasilacz w przystępnej cenie.
  • + Dobra cena
  • + Jakość
  • - Ciężko ułożyć kable
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Mocny zasilacz pod średnią półkę
  • + Cichutki, na niezbyt wymagający sprzęt idealny
Dobra moc, dobra marka, oraz nowoczesny design
bardzo dobry produkt
działa bez zarzutu
Tani dobry !
Posiadam ten produkt Ponad rok
OK
ocena produktu 4/5 gwiazdki
Bardzo dobry tani zasilacz.
  • + Cichy
  • + Sprawny
  • + Wydajny
  • -Ciężko ułożyć kable
ocena produktu 4/5 gwiazdki
Bardzo dobry tani zasilacz.
  • + Sprawny
  • + Wydajny
zasilacz działa i milczy )))
Posiadam ten produkt Ponad rok
ocena produktu 3/5 gwiazdki
działa
  • + działa
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(15)
Pytania i odpowiedzi
Inspiracje
Outlet
Market
Specjalista Morele |04:14
Cześć!
Zasilacz Aerocool 500W (AEROKCAS-500) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.