Udostępnij
Skomentuj

Podaruj pierwszą radość!

Kup zabawki Fisher-Price Mattet i dołącz do konkursu. Wejdź do gry o wspaniałe nagrody i spełniaj swoje marzenia!

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
Wejdź na stronę i kup dowolny produkt marki Fisher-Price.
step-mark-icon 2
Wejdź na stronę organizatora promocji i zarejestruj swój zakup.
step-mark-icon 3
Odbierz nagrodę gwarantowaną na podany w procesie rejestracji adres email.
step-mark-icon 4
Zagraj w grę Memory na czas i wygrywaj wspaniałe nagrody!

Uwaga!

Promocja nie obejmuje produktów marketplace. Promocja trwa do 24.12.2023 lub wyczerpania zapasów. Więcej informacji znajdziesz na stronie organizatora promocji.

Zdobądź fantastyczne nagrody z Fisher-Price!

Fisher-Price to jedna z najbardziej renomowanych marek w świecie zabawek dla dzieci, oferująca szeroki wybór produktów, które pomagają w rozwoju maluchów od najmłodszych lat. Teraz, dzięki specjalnej promocji od Fisher-Price, możesz nie tylko sprawić radość swojemu dziecku nowymi zabawkami, ale również masz szansę na wygranie fantastycznych nagród! Czy chcesz dowiedzieć się, jak zdobyć te niesamowite nagrody? Czytaj dalej, a wszystko stanie się jasne!

Nagroda gwarantowana w mailu

Każdy zakup produktu Fisher-Price w trakcie trwania promocji to gwarantowana szansa na zdobycie jednej z wielu niesamowitych nagród! Kup produkt Fisher-Price, zarejestruj swój zakup na stronie promocyjnej, a w zamian otrzymasz fantastyczną nagrodę gwarantowaną w mailu. To idealny sposób, aby nagrodzić swojego malucha i samemu zyskać coś extra!

Do wygrania 35 zestawów zabawek Fisher-Price o wartości 750 zł

Oprócz nagrody gwarantowanej w mailu, masz również szansę na zdobycie zabawek Fisher-Price o łącznej wartości aż 750 zł! To prawdziwy raj dla Twojego dziecka, z zestawem zabawek, które wspomogą jego rozwój i zapewnią mnóstwo rozrywki. Każdy z tych zestawów to idealna okazja, aby zaskoczyć swoją pociechę niesamowitymi zabawkami od Fisher-Price i spędzić czas w rodzinnym gronie na super zabawie.

Nagroda główna - 5000 zł na rodzinny wyjazd!

To jednak nie koniec niespodzianek! Promocja Fisher-Price ma również w swojej ofercie trzy niezwykłe nagrody główne o wartości aż 5000 zł każda. Wygrana jednej z tych nagród pozwoli Ci spełnić marzenia o wymarzonym rodzinnym wyjeździe. Bez względu na to, czy marzysz o wakacjach nad morzem, górskim wypadzie, czy może odwiedzeniu egzotycznego miejsca – voucher o wartości 5000 zł z pewnością przyczyni się do spełnienia Twoich marzeń!

Jak wziąć udział w promocji?

  • Kup produkt Fisher-Price
  • Zarejestruj swój zakup na oficjalnej stronie promocji, podając niezbędne informacje.
  • Weź udział w grze Memory na czas na stronie organizatora promocji, aby zdobyć dodatkowe szanse na wygraną.
  • Otrzymaj nagrodę gwarantowaną w mailu.
  • Wyczekuj wyników i zobacz czy wygrałeś zestaw zabawek Fisher-Price lub nagrodę główną.

Podsumowanie

Promocja Fisher-Price to doskonała okazja, aby nie tylko obdarować swoje dziecko niesamowitymi zabawkami, ale także zdobyć fantastyczne nagrody! Nagroda gwarantowana w mailu, zestawy zabawek Fisher-Price o wartości 750 zł i nagrody główne na rodzinny wyjazd - to wszystko czeka na Ciebie, wystarczy wziąć udział w tej niesamowitej promocji. Nie przegap tej okazji, zagraj w grę Memory i spraw swojej rodzinie wyjątkową przyjemność dzięki produktom Fisher-Price! Promocja trwa ograniczony czas, więc nie zwlekaj! Kupuj produkty Fisher-Price, bierz udział w promocji, zagraj w grę Memory na czas i zdobywaj fantastyczne nagrody już dziś!

Udostępnij
5,0
3 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 07:07
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.