Udostępnij
Skomentuj

Zew prawdziwej zabawy od Mattel!

Przygotuj się na wartką akcję i przygody prosto ze świata Jurassic World.Przygotuj się na ekscytującą akcję i niezapomniane przygody prosto ze świata „Jurassic World Dominion”. Ta autentyczna figura Giganotozaura przedstawia złowrogiego dinozaura z filmu. Możesz aktywować atak ogromnych szczęk i potężny ryk, korzystając z przycisku umieszczonego pod spodem figurki, a także poruszać szyją drapieżnika za pomocą przycisku na górze. Ciesz się realistycznymi filmowymi detalami, które nadają zabawie autentyczności, a ruchome punkty pozwalają na dynamiczną rozrywkę zwiększając zakres ruchu. Teraz możesz ożywić tego majestatycznego dinozaura dzięki wirtualnej zabawie w rzeczywistości rozszerzonej.

Ta duża i realistyczna figura Giganotozaura inspirowana złowrogim drapieżcą z filmu „Jurassic World Dominion” zapewnia emocjonującą akcję i przygody. Aktywuj atak paszczą i ryki, używając przycisku umieszczonego na spodzie figurki i zobacz, jak szeroko drapieżnik może otworzyć szczęki! Wykorzystaj przycisk na górze, aby obserwować, jak drapieżnik szarpie się na boki. Uważaj na tego filmowego drapieżnika o długości 54,5 cm, który został wiernie odtworzony z filmu „Jurassic World Dominion”. Detale są tak realistyczne, że przyprawią cię o gęsią skórkę!

Pobierz bezpłatną aplikację Jurassic World Facts dostępną na systemy Android i iOS, aby cieszyć się prawdziwą zabawą z dinozaurami. Znajdź ukryty kod DNA i zeskanuj go za pomocą swojego smartfona lub tabletu, aby odblokować opcje rzeczywistości rozszerzonej.

Udostępnij
4,3
6 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 14:16
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.