Xiaomi żarówka Mi LED Smart Bulb RGB biały 21024

ID produktu: 6061366
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Rodzaj: Oświetlenie
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

 

Aplikacja Mi Home pozwala na sterowanie urządzeniem za pomocą smartfona. Możesz zmieniać jasność, kolor świecenia żarówki oraz włączyć opóźnione wygaszenie światła. Wszystko możesz skonfigurować w aplikacji. Zmień oświetlenie i wygląd pomieszczenia nie wstając z fotela.

Specyfikacja

Rodzaj
Oświetlenie

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: 4World Screen Protector folia ochronna na wyświetlacz iPhone, Transcend Micro SDHC 16GB Card Class 4 - TS16GUSDC4, InLine Adapter SATA na Molex (29677), Integral 4GB DDR3L-1333 ECC CL9 R2 Unbuffered 1.35V (IN3T4GEZBIXLV), PremiumCord kportad02, Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04, Esperanza EH162K, MicroConnect CAT 7 S/FTP RJ45 GREEN 5m (SFTP705G), UPrint Tusz B-1280M / LC-1280XLM (Magenta), Gelid 6 FN-SX06-38, Digitus Rama montażowa SSD/HDD dla napędu CD/DVD/Blu-ray, wysokość 9.5mm (DA-71108), Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC simplex SM 9/125 G652D 0.5m (54337), PROZOO PATYCZKI MUNCHY naturalne 5" 12.5cm 100szt., Ultimate Racing Aluminiowe podkładki 4mm niebieskie (10 szt.) (UR1511-A), LChic Foobler Bluetooth , GSM City CASE ETUI SUPPORT IPHONE 7 8 SZARE , GSM City CASE ETUI KLOCKI WZÓR 5 SAMSUNG GALAXY S7 EDGE, AAB Cooling Thermopad KLEJ 3M 20x130x1 2,4 W/mK (PKT047), Toyota Torba na maszynę do szycia (kolor szary; 310mm x 410mm x 190 mm)