Wzmacniacz słuchawkowy Astell&Kern Hybrydowy AK HC2

ID produktu: 11867579
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
 • Obsługiwane słuchawki: Brak danych
 • Rodzaj: Przenośne
 • Stosunek sygnału do szumu: Brak danych
 • Typ: Hybrydowy
 • Zniekształcenia harmoniczne THD: Brak danych
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Wzmacniacz hybrydowy

Wzmacniacze słuchawkowe hybrydowe to typ wzmacniaczy audio, stanowiących połączenie konstrukcji wzmacniaczy słuchawkowych lampowych i wzmacniaczy słuchawkowych tranzystorowych. Kolejność połączenia tranzystorów i lamp elektronowych jest różna, w zależności od producenta urządzenia, co ostatecznie wpływa na jego właściwości.

Astell&Kern HC2
 
Mobilny DAC Hi-Fi
 
 


Dźwięk o wysokiej rozdzielczości w usługach przesyłania strumieniowego pozwala w pełni docenić bogactwo brzmienia i emocjonalne niuanse ulubionej muzyki.
Jednak w sytuacji, gdy porty słuchawkowe coraz rzadziej są obecne w smartfonach, coraz trudniej jest używać słuchawek przewodowych, które zapewniają dźwięk wysokiej jakości. Z drugiej strony rozwiązania bez kabli często doznają ograniczeń związanych z transmisją bezprzewodową i wolnymi czasami reakcji. Miłośnicy muzyki, którzy chcą cieszyć się prawdziwie wysokiej jakości dźwiękiem Hi-Fi, a nie tym, co obecnie zapewniają bezprzewodowe standardy smartfonów i wbudowane karty dźwiękowe komputerów, stają się głęboko zaniepokojeni.
 
Opracowany w celu rozwiązania tego problemu, HC2 jest drugim modelem firmy Astell&Kern ze specjalistyczną funkcją USB DAC.
Zachowując mocne strony swojego poprzednika HC1 (PEE51), jego funkcje zostały uzupełnione, aby więcej użytkowników mogło cieszyć się prawdziwym dźwiękiem Hi-Fi. Przedstawiamy AK HC2, dzięki któremu możesz doświadczyć i cieszyć się technologią i filozofią audio Astell&Kern. Bez względu na to, jakiego urządzenia używasz, w momencie podłączenia HC2 rozpoczniesz swoją przygodę z dźwiękiem Hi-Fi.
 
• Obsługuje zbalansowane wyjście 4,4 mm
• Wysoka moc wyjściowa 4 Vrms
• Wyposażony w podwójny przetwornik cyfrowo-analogowy CS43198 zapewniający prawdziwy dźwięk Hi-Fi
• Podwójnie ekranowany kabel
• W pełni aluminiowa obudowa
• Kompatybilny z urządzeniami iOS i Android
• Opcjonalna aplikacja na Androida (do szczegółowej regulacji głośności)
 
 
Dźwięk o ultra wysokiej rozdzielczości z dwóch przetworników cyfrowo-analogowych
 
HC2 USB-C Dual DAC zawiera dwa przetworniki cyfrowo-analogowe Cirrus Logic CS43198 MasterHIFI™, który jest zastosowany w naszych kilku wybranych produktach, w tym w serii A&norma - sprawdzonej i cenionej przez wymagających miłośników dobrego brzmienia.
 
HC2 zapewnia natywną obsługę DSD256 i 32-bitów/384 kHz, co umożliwia odtwarzanie wysokiej jakości plików dźwiękowych, dzięki czemu możesz cieszyć się najwyższą jakością dźwięku Astell&Kern.
 
 
Autorska technologia AK Ultra-Fine Audio Design
 
Dzięki kompaktowym rozmiarom i bezkompromisowej wydajności, HC2 pozwala cieszyć się prawdziwym dźwiękiem Hi-Fi w dowolnym miejscu i czasie.
 
Astell&Kern jest wysoko ceniony wśród wymagających użytkowników, dzięki naszemu poświęceniu i skrupulatnemu dostarczaniu oryginalnego dźwięku za pomocą naszych charakterystycznych DAP-ów lub przenośnych odtwarzaczy audio o wysokiej rozdzielczości.
 
W tym małym urządzeniu o wymiarach zaledwie 14x53mm uwzględniliśmy technologię i know-how Astell&Kern, które zostały nagromadzone przez nasze urządzenia DAP przez lata.
 
Zastosowaliśmy odpowiednie mikrorezystory i kondensatory, aby uzyskać niewielkie wymiary urządzenia bez uszczerbku dla wydajności. W celu stworzenia optymalnego obwodu audio użyliśmy również specjalnych ultra-małych kondensatorów tantalowych, które są stosowane w odtwarzaczach AK w celu stworzenia stabilnego systemu i jakości dźwięku poprzez kontrolowanie wahań mocy. Ponadto wydajność i jakość dźwięku zostają udoskonalone dzięki unikalnej technologii Astell&Kern, jednocześnie minimalizując pobór prądu z uwzględnieniem podłączonego urządzenia. Pozwala to cieszyć się oryginalnym dźwiękiem bez zniekształceń, nawet podczas korzystania ze słuchawek o wysokiej impedancji lub czułości.
 
 
Wysoka moc pozbawiona szumów z wyjściem 4,4 mm
 
AK HC2 wykorzystuje zbalansowane wyjście 4,4 mm — w przeciwieństwie do poprzedniego modelu, który wykorzystuje niezbalansowane wyjście 3,5 mm — umożliwiając korzystanie z większej różnorodności słuchawek stworzonych do optymalnego wykorzystania dźwięku Hi-Fi z małym przetwornikiem cyfrowo-analogowym USB.
 
Dzięki zastosowaniu zbalansowanego wyjścia 4,4 mm można osiągnąć wyższą moc wyjściową z wyraźniejszą separacją kanałów przy jednoczesnej minimalizacji szumów. Z HC2 możesz cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem dzięki zbalansowanemu wyjściu, które zapewnia najlepszą wydajność w słuchawkach lub monitorach dousznych.
 
Łatwy i wygodny w obsłudze - Plug & Play
 
Możesz podłączyć HC2 bezpośrednio do komputera PC z systemem Windows, komputera Mac, smartfonu lub tabletu za pomocą portu USB-C, który obsługuje technologię Plug & Play, bez konieczności korzystania z osobnego adaptera i cieszyć się dźwiękiem wysokiej jakości.
 
HC2 wykorzystuje energię z podłączonego urządzenia odtwarzającego, więc nie trzeba go ładować ani podłączać do oddzielnej zewnętrznej karty dźwiękowej, wzmacniacza lub przetwornika cyfrowo-analogowego.
Wystarczy podłączyć HC2, aby doświadczyć wysokiej jakości dźwięku z komputera lub urządzenia mobilnego.
 
HC2 jest również kompatybilny z urządzeniami iOS za pomocą dołączonego adaptera USB-C na Lightning.
 
* Można używać słuchawek i monitorów dousznych TRS i TRRS 4,4 mm,
ale należy pamiętać, że funkcje wbudowanego kontrolera i mikrofonu słuchawek TRRS nie są obsługiwane.
* Adapter iOS Lightning jest kompatybilny wyłącznie z AK HC2.
 
 
Bezszumowa tylna struktura wyjściowa
 
AK HC2 posiada tylne wyjście audio, zaprojektowane z myślą o zminimalizowaniu szumów.
Większość produktów USB DAC ma DAC umieszczony w złączu USB, które jest podłączone bezpośrednio do urządzenia w celu przetwarzania i wyprowadzania dźwięku.
 
Jednak w przypadku HC2 sygnały cyfrowe z urządzenia przechodzą przez podwójnie ekranowany kabel do obwodu audio, zanim zostaną przekonwertowane na sygnał analogowy przez przetwornik cyfrowo-analogowy.
Przetwarzając następnie sygnał cyfrowy, rezultatem jest lepszy, pozbawiony szumów dźwięk w porównaniu z innymi produktami USB DAC.
 
 
Podwójnie ekranowany kabel
 
AK HC2 jest wyposażony w podwójnie ekranowany kabel, który minimalizuje szumy i zapewnia bardziej żywy, oryginalny dźwięk.
Przewodnik z rdzeniem miedzianym jest pokryty cyną, aby zapobiec korozji i wzmocnić siłę rozciągającą w celu zwiększenia trwałości kabla.
 
Ponadto cały kabel jest owinięty folią aluminiową, aby zablokować hałas zewnętrzny - jeden z największych problemów w audio,
a następnie pleciony miedziany przewodnik jest pokryty cyną, aby zminimalizować zakłócenia dźwięku.
 
 
Regulacja głośności za pomocą dedykowanej aplikacji na Androida
 
Podobnie jak w przypadku przetworników DAC USB, mogą pojawić się problemy ze zgodnością, takie jak automatyczne ustawienie różnych podłączonych urządzeń na maksymalną głośność wyjściową lub odtwarzanie ze zbyt niską głośnością.
 
Aby rozwiązać podobne problemy i zapewnić lepszą kontrolę nad głośnością i funkcjonalnością HC2, opracowaliśmy aplikację towarzyszącą dla urządzeń z systemem Android.
 
Zgodność z ROON
 
Roon odtwarza na tysiącach urządzeń USB, Airplay i Chromecast,
jednak urządzenia przetestowane przez Roon są profilowane przez zespół Roon, aby zapewnić prostą konfigurację i bezproblemowe codzienne użytkowanie.
 
Jeśli posiadasz urządzenie z testem Roon lub zastanawiasz się nad jego zakupem, możesz mieć pewność, że będziesz czerpać z niego jak najlepsze wrażenia.
 
 
Koncepcja projektu
 
Koncepcja projektowa AK HC2 to tzw. „Slope”. Biorąc pod uwagę, że jest to przenośne akcesorium, które można podłączyć do urządzeń mobilnych, uwzględniliśmy filozofię zrównoważonego projektowania Astell&Kern, a także jego użyteczność.
 
Łatwa do uchwycenia konstrukcja i nachylona strona biegnąca ukośnie na aluminiowym korpusie w kształcie sześciokątnego pryzmatu, która symbolizuje potężną wydajność podwójnego DAC i złącza 4,4 mm, to kluczowe cechy tego projektu.
Ostre nachylenie uosabia tożsamość projektową powierzchni i linii Astell&Kern i jest zaprojektowane tak, aby zapewnić łatwe podłączenie do portu słuchawkowego. Pozwala użytkownikom skupić się na przepływie doświadczenia „AK Life”, które rozwija się po podłączeniu słuchawek.
 
Przód został zaprojektowany tak, aby był subtelny, poza liniami podziału i małym logo, nie rozpraszającym uwagi. Jest dopracowany do perfekcji dzięki mocnemu, ale wyrafinowanemu wykończeniu. Ma to na celu umożliwienie użytkownikowi skupienia się na kształcie i rzeźbieniu oraz sprawienie, by poczuł, że trzyma w dłoni coś, co jest czymś więcej niż tylko produktem.
 
 
Ogólne dane techniczne
 
• Model: AK HC2
• Kolor obudowy: Dark Silver
• Materiał korpusu: Aluminium
• DAC: Cirrus Logic CS43198 x 2 (podwójny przetwornik cyfrowo-analogowy)
• Częstotliwości próbkowania:
- PCM: Obsługa do 32-bitów/384 kHz
- Natywne DSD: DSD64 (1-bit, 2,8 MHz), Stereo / DSD128 (1-bit, 5,6 MHz), Stereo / DSD256 (1-bit, 11,2 MHz)
• Wejście: Wejście USB typu C (dla systemu Windows 10, smartfona z systemem • Android i tabletu PC, macOS)
• Poziom wyjściowy: 4Vrms
• Wyjścia: Zbalansowane 4,4 mm
• LED: Wskaźnik włączania/wyłączania zasilania
• Wymiary:
 - Wtyczka USB: 12mm [szer] x 21mm [wys] x 6,5mm [gł]
- Część słuchawkowa 4,4mm: 22,8mm [szer] x 60mm [wys] 12,1mm [gł]
• Waga: Około 29g
 
Specyfikacje audio
 
• Pasmo przenoszenia
- ±0.011dB (Warunek: 20Hz~20kHz) zbalansowane
- ±0.145dB (Warunek: 20Hz~70kHz) zbalansowane
• S/N: 122dB @ 1kHz, zbalansowane
• Przesłuch: -146dB @ 1kHz, zbalansowane
• THD+N: 0,0004% przy 1 kHz, zbalansowane
• IMD SMPTE: 0,0003%, 800Hz 10kHz (4:1) zbalansowane
• Impedancja wyjściowa: 4,4 mm (1,5 omów)
 
*Dźwięk NIE został wyciszony podczas pomiaru.
*Zdjęcie/specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia w celu poprawy wydajności i jakości produktu.
Wyróżnione przez eksperta
 • Obsługiwane słuchawki Brak danych
 • Rodzaj Przenośne
 • Stosunek sygnału do szumu Brak danych
 • Typ Hybrydowy
 • Zniekształcenia harmoniczne THD Brak danych
Produkt
Producent Astell&Kern
Kod producenta 8809755502492
EAN 8809755502492
Informacje podstawowe
Model AK HC2
Rodzaj Przenośne
Kolor Czarny
Dane techniczne
Czas działania Brak danych
Minimalne pasmo przenoszenia 20 Hz
Maksymalne pasmo przenoszenia 20000 Hz
Obsługiwane słuchawki Brak danych
Regulacja głośności Nie
Złącza wejścia 1x USB-C
Złącza wyjścia 1x MiniJack 3.5mm
Dane fizyczne
Wysokość Brak danych
Szerokość Brak danych
Głębokość Brak danych
Waga 29 g
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty dla biznesu

Sfinansuj wszystko w Ratach dla Firm w 7 minut!

 • Na cały asortyment sklepu wraz z usługami.
 • Umowę zatwierdzasz online, a cały proces od A do Z to tylko kilka minut.
 • Jesteś właścicielem sprzętu od chwili zakupu, a faktura jest wystawiana na Twoją firmę.
 • Wprowadzasz w koszty firmy jak przy zakupie za gotówkę.
 • Oferta dopasowana do każdego rodzaju firmy, niezależnie od formy prawnej!
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od  , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.

Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!

Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

Zwykły zakup
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD   DO  
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD  
CZAS NA ZWROT*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
DARMOWY ZWROT
Dla produktów, które można nadać za pomocą Paczkomatu lub DPD pickup point
BRAK
Specjalista Morele | 12:34
Cześć!
Wzmacniacz słuchawkowy Astell&Kern Hybrydowy AK HC2 możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.

954,74 zł
Do koszyka