Wyrzynarka Dewalt DCS334P2 18 V

ID produktu: 6417343
Rabat zostanie naliczony po dodaniu do koszyka produktu Wyrzynarka Dewalt DCS334P2 18 V
 Bosch Brzeszczoty do wyrzynarek EXPERT Stainless Steel T118EHM 3 szt.
69 zł
(23 zł/1 szt.)
Bosch Brzeszczoty do wyrzynarek EXPERT Stainless Steel T118EHM 3 szt.
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Kupiła 1 osoba
 Bosch Brzeszczoty do wyrzynarek EXPERT Laminate Clean T128BHM 3 szt.
89 zł
(29,67 zł/1 szt.)
Bosch Brzeszczoty do wyrzynarek EXPERT Laminate Clean T128BHM 3 szt.
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Kupiła 1 osoba
 Bosch Brzeszczot do wyrzynarki EXPERT 'Fiber Plaster' T 141 HM, 3 szt.
142 zł
(47,33 zł/1 szt.)
Bosch Brzeszczot do wyrzynarki EXPERT 'Fiber Plaster' T 141 HM, 3 szt.
ocena produktu 0/5 gwiazdki

Elektroniczna regulacja prędkości, szybkowymienny uchwyt brzeszczotu lock-off i elektroniczny hamulec silnika zapewniają dobrą komfort i bezpieczeństwo pracy
Włącznik z płynnym nastawianiem częstości suwów i blokadą włączenia zapewnia bezpieczeństwo użytkownika
4-stopniowe ustawianie pracy wahadłowej umożliwia cięcie bardziej szybkie lub dokładne
Beznarzędziowo ustawialna stopa z nakładką zapobiegającą zarysowaniom, odchylana do 45° w dwie strony
Dane techniczne:

  • Częstość suwów bez obciążenia 0-3200 suwów/min
  • Długość skoku 26 mm
  • Maks. kąt odchylenia od pionu 0-45 °
  • Maks. zdolność cięcia w drewnie 135 mm
  • Zakres cięcia w stali 10 mm
  • Masa 2.1 kg

W zestawie:

  • skrzynia T-STAK
  • 2x 5.0Ah Li-Ion batteries
  • ładowarka wielonapięciowa XR
Wyróżnione przez eksperta
  • Długość skoku 26 mm
  • Prędkość skokowa 3200 sk./min
  • Regulacja prędkości skokowej Tak
  • Rodzaj Klasyczne
  • Walizka w zestawie Tak
Produkt
MarkaDewalt
Kod producentaDCS334P2-QW
EAN5035048710661
Informacje podstawowe
Model DCS334P2
Rodzaj Klasyczne
Zasilanie 18 V
Moc Zależna od zastosowanego akumulatora
Typ uchwytu ostrza T
Dane techniczne
Prędkość skokowa 3200 sk./min
Długość skoku 26 mm
Zdolność cięcia w drewnie 135 mm
Zdolność cięcia w aluminium Brak danych
Zdolność cięcia w stali 10 mm
Regulacja kąta cięcia Tak
Regulacja prędkości skokowej Tak
Funkcja podcinania Tak
System odciągu pyłu Tak
Waga [kg] 2.1
Wyposażenie
Akumulator w zestawie 2 akumulatory w zestawie
Pojemność akumulatora 5 Ah
Ładowarka w zestawie Tak
Walizka w zestawie Tak
Liczba brzeszczotów w zestawie Brak brzeszczotów w zestawie
Producent
Nazwa producenta STANLEY BLACK&DECKER POLSKA SP. Z O. O.
Adres Prosta 68, 00-838 Warszawa, PL
Adres e-mail [email protected]
5/5
ocena produktu 5/5 gwiazdki
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Wyrzynarka Dewalt DCS334N 18 V

W warunkach domowych nie ma nic lepszego
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Wyrzynarka Dewalt DCS334NT 18 V

Bardzo dobry sprzęt
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Wyrzynarka Dewalt DCS334N 18 V

Super tnie
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Wyrzynarka Dewalt DCS334N 18 V

GITARA
Posiadam ten produkt Ponad rok
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Wyrzynarka Dewalt DCS334N 18 V

GItówa
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Zaznacz dodatkowe opcje
Zaznaczone opcje zostaną dodane do koszyka wraz z produktem
Dodatkowa gwarancja i ubezpieczenie
173 zł
251 zł
346 zł

Raty dla biznesu

Sfinansuj wszystko w Ratach dla Firm w 7 minut!

  • KoszykNa cały asortyment sklepu wraz z usługami.
  • ZegarUmowę zatwierdzasz online, a cały proces od A do Z to tylko kilka minut.
  • KomputerJesteś właścicielem sprzętu od chwili zakupu, a faktura jest wystawiana na Twoją firmę.
  • ClickWprowadzasz w koszty firmy jak przy zakupie za gotówkę.
  • OfertaOferta dopasowana do każdego rodzaju firmy, niezależnie od formy prawnej!
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(5)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Specjalista Morele |04:46
Cześć!
Wyrzynarka Dewalt DCS334P2 18 V możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.

1 570,71 zł