Worki do odkurzaczy
Do koszyka

Worek do odkurzacza Zelmer papierowy 400/450 B.FI

ID produktu: 828633
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Liczba sztuk w opakowaniu: 5
  • Materiał: Papierowe
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Worki papierowe do odkurzaczy firmy Zelmer.

Specyfikacja

Materiał
Papierowe
Dedykowany model
Meteor 2 400.0 EF
Meteor 2 400.0 EK
Meteor 2 400.0 EP
Meteor 2 400.0 EQ
Meteor 2 400.0 ET
Typ
Jednorazowy
Liczba sztuk w opakowaniu
5

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801 005 500
E-mail:
Opis:
Infolinia Serwisowa Zelmer: 801 005 500 - 7 dni w tygodniu przez 24 godziny e-mail: [email protected] - umawianie wizyt Techników Serwisu. - porady techniczne - sprzedaż części oraz akcesoriów. Lista serwisów autoryzowanych działających we współpracy z marką ZELMER: http://www.zelmer.pl/centrum-pomocy/punkty-serwisowe

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Sunne Uchwyt 23-42-LED 23"-42", Teka ARK 938 stojąca pomarańczowy (23938120FA), InLine HDMI MiniJack 3.5 mm D-Sub (VGA), 0.28m, Czarny (65004A), InLine Kabel SATA 6Gb/s okrągły, opływowy, lewy kątowy 90°, z zatrzaskami, niebieski 0.3m (27703L), Esperanza USB/Micro USB, 1m, Żółty (EB176Y), Planet Technology Corp Moduł Mini GBIC LX (MGB-L70), GreenGo Nakładka Ultra Slim 0,5mm do Sony Xperia E5, przezroczysty SM30 (GSM023541), HOBBYDOG Legowisko Comfort - Czarno-czerwone XXXL, Nanoxia przewód SATA III 4x, wtyki kątowe 85cm, czarny / czerwony (NXS6GSR), Bosch Tiernahrung Junior Medium - 15 kg, DoggyDolly Kurtka z kapturem, czarno/szara, XS 18-20cm/31-33cm, Equip Patchcord światłowodowy MTP - MTP, Multimode OM4, 10m (25555607), Delock Kabelbinder Delock Klettverschluss 10.000x13mm 1x Rol schw. - 18712, Art-Pol Zegar , Eurocom Teczka z gumką The World A4, EFB DisplayPort Mini HDMI, 1m, Biały (K5562.1), GSM City CASE ETUI KOT Z ŁAPĄ IPHONE X, Mercury Goospery JELLY CASE MERCURY SAMSUNG GALAXY J2 NIEBIESKI