
WIREK Szampon do dywanów 500ml cytrynowy
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Szampon Wirek w wersji cytrynowej o pojemności 500 ml to doskonały wybór dla tych, którzy szukają efektywnego środka do czyszczenia dywanów oraz tapicerki. Dzięki unikalnej formule, produkt skutecznie eliminuje zanieczyszczenia, chroni kolory i włókna dywanów, a także przywraca im świeżość.

Wyrazisty cytrynowy aromat szamponu Wirek nie tylko odświeża powierzchnie, ale także sprawia, że proces czyszczenia staje się przyjemnością. Produkt został stworzony z myślą o tym, aby nie tylko skutecznie czyścić, ale również chronić kolory dywanów, co zapewnia ich dłuższą trwałość oraz estetyczny wygląd.
Szampon Wirek doskonale neutralizuje nieprzyjemne zapachy, co czyni go idealnym wyborem do domów ze zwierzętami lub w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Dzięki temu Twoje dywany będą nie tylko czyste, ale również przyjemne w dotyku i zapachu.

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, przygotuj roztwór, dodając 120 ml szamponu do 1 litra wody. Odkurzoną powierzchnię należy czyścić wytworzoną pianą przy użyciu gąbki lub szczotki, unikając przemoczenia. Po czyszczeniu, przetrzyj powierzchnię wilgotną ściereczką, pozostaw do wyschnięcia i odkurz. Zaleca się przeprowadzenie próby trwałości kolorów na niewidocznej części dywanu przed pełnym czyszczeniem. Pamiętaj, aby trzymać produkt poza zasięgiem dzieci.
Zamów teraz, aby cieszyć się czystymi i świeżymi dywanami!
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu