
Wieża Pioneer X-HM11-K Czarna
ocena produktu 4/5 gwiazdki
(7)
USB to najpopularniejszy port wystepujący aktualnie w urządzeniach, można go spotkać w komputerach telewizorach i wielu innych, w tym między innymi, w sprzęcie audio. USB pozwoli nam w prosty sposób przetransportować ulubioną muzykę na wieżę przy pomocy zewnętrznego nośnika danych takiego jak np. pendrive.
Korektor dźwięku jest bardzo potrzebną funkcją w sprzęcie audio. Dzięki niemu mamy możliwość wyregulowania sprzętu audio pod własne preferencję oraz pod muzykę której słuchamy, Lubisz rock'a a Twoja druga połówka woli jazz? Nie ma problemu, szybką zmianą ustawień jesteście w stanie sprawić że każdy Wasz ulubiony kawałek będzie brzmiał świetnie.
Mikrosystem CD obsługuje płyty CD/CD-R/CD-RW oraz pliki MP3, WMA. Posiada tuner FM/AM z pamięcią na 45 stacji. Wyposażona jest w port USB. Posiada wysokiej jakości kolumny z głośnikami dwudrożnymi. Głośnik niskotonowy o średnicy 10 cm oraz głośnik wysokotonowy, dodatkowo Bass Reflex oraz moc RMS 2 x 15 W zapewni ładne brzmienie.
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu