Wiertło Smart wiertło przebiciowe sds max 55x600 SM-18-P550600
ID produktu: 8718285
SMART365 SM-18-P550600
Wiertło przebiciowe SDS-MAX 55x600/550mm
Dane techniczne:
  • Średnica: 55 mm
  • Długość: 600 mm
  • Długość robocza: 550 mm