Wiertło Smart przebiciowe SDS MAX 65x1000 (SM-18-P651000)
ID produktu: 8718282
Wiertło przebiciowe SDS MAX 65x1000 (SM-18-P651000)
  • Komfort -  Dzięki wyjątkowej konstrukcji głowicy wiercenie odbywa się szybko i wydajnie
  • Szybkość - Spirala z szerokimi rowkami zapewnia szybkie odprowadzanie urobku
  • Przeznaczenie - Wykonywanie długich przewiertów pod przyłącza kablowe lub instalacyjne
  • Średnica: 65 mm
  • Długość: 1000 mm
  • Długość robocza: 950 mm