Wiertło Smart przebiciowe SDS MAX 55x1000 (SM-18-P551000)
ID produktu: 8718284
Wiertło przebiciowe SDS MAX 55x1000 (SM-18-P551000)
  • Komfort -  Dzięki wyjątkowej konstrukcji głowicy wiercenie odbywa się szybko i wydajnie
  • Szybkość - Spirala z szerokimi rowkami zapewnia szybkie odprowadzanie urobku
  • Przeznaczenie - Wykonywanie długich przewiertów pod przyłącza kablowe lub instalacyjne
  • Średnica: 55 mm
  • Długość: 1000 mm
  • Długość robocza: 950 mm
  • Rodzaj uchwytu: SDS-max
  • Ilość: 1 szt
Wyróżnione przez eksperta
  • Ilość 1 szt.
  • Rodzaj mocowania SDS MAX
  • Średnica wiertła [mm] 55, 55 mm
  • Typ wiertła pełnowęglikowe
Produkt
MarkaSmart
Kod producenta18-P551000
EAN5901769687066
Informacje podstawowe
Zastosowaniedo betonu
Typ wiertłapełnowęglikowe
SDS MAX
Średnica wiertła [mm]55 mm, 55
Długość całkowita [mm]1000
1/5
ocena produktu 1/5 gwiazdki
0% osób poleca
ten produkt
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
100%